Obniżenie kosztów obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma restrukturyzacja firmy współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic