Obniżenie kosztów obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę.

Opublikowana na tej podstronie tematyka jest dla Ciebie warta zainteresowania? Jeśli tak, to kliknij tu i przeczytaj oprócz tego więcej na ten temat (https://www.kancelaria-zp.pl/)!

Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic