Coraz więcej aplikacji do pobrania!

Ostatnio można przeczytać w App Store można znaleźć niemal 600 tys. aplikacji, z czego 450 tys. jest nadal aktywna i bez problemu dostępna w sklepie internetowym.

Telefon dotykowy Nokia Asha 311

Autor: NOKIA
Źródło: NOKIA
Android Market chwali się, że już udostępnia pół miliona, ale póki co tylko 320 tys. jest do pobrania. Tak prezentuje się wciąż niedościgniona czołówka i jeszcze długo tak zostanie, ponieważ kolejne miejsce jest sklep Ovi Store z 50 tys. aplikacji w bazie.

BlackBerry AppWorld to około 40 tys., Marketplace 35 tys., a końcówkę zamyka Samsung Apps około 10 tys.

Czy zaciekawił Cię artykuł? Tak? To śpieszymy z informacją, że zrobiliśmy dla Ciebie bezpłatny dostęp (https://ulgaoddlugu.pl/czego-nie-moze-komornik/) do następnych postów pod poniższym linkiem.

aplikacji. Nie wiadomo czy to dobra wiadomość, ale w sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Rzecz jasna, czekamy na więcej.

Oferowane w tych sklepach aplikacje pomagają praktycznie w każdej dziedzinie życia. Aplikacje na ipada to nie tylko gry, organizatory i drobne gadżety. Wiele aplikacji to programy edukacyjne, nawigacje, narzędzia wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne. Należy pamiętać, że wiele aplikacji jest płatnych, ich koszt to kwota rzędu od kilku do kilkunastu dolarów. Nie oznacza to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność jest często mniej rozwinięta. Wymienione aplikacje są przydatne nie tylko w telefonach komórkowych, lecz także w tabletach (znajdź więcej info).

Co ciekawe aplikacje pisane są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych freelancerów, którzy później udostępniają swoje rozwiązania. Na koniec warto dopowiedzieć, że jeżeli ktoś myśli o samodzielnym stworzeniu aplikacji telefon komórkowy (więcej na temat), to powinien skorzystać zarówno z coraz popularniejszych warsztatów jak i z masy udostępnionych turtoriali i poradników w Internecie.