IBM Cognos Express – to program między innymi do do analizy i planowania.

IBM Cognos Express to pierwsze na świecie, kompleksowe rozwiązanie służące inteligentnej analizie danych i planowania, które odznacza się łatwością instalacji, użytkowania i nabycia. IBM Cognos Express udostępnia wszystkie podstawowe możliwości inteligentnej analizy danych i planowania, które są potrzebne w firmach średniej wielkości.

IBM cognos express – nowoczesne rozwiązania

System ten został stworzony specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach, które zaczynają od niedrogiego rozwiązania analitycznego o mniejszej skali, oczekują szybkiego zwrotu z takiej inwestycji, planując przy tym rozwój.Systemy business intelligence wykorzystuje się do zarządzania jakością biznesową, korzystają z niego największe firmy na świecie. W chwili obecnej dostępne są też dla mniejszych firm — w niskiej cenie i bez konieczności zapewnienia kosztownej obsługi informatycznej.

Istnieją 3 powody, dla których warto skorzystać z IBM Cognos Express we własnych projektach sprawozdawczych, analitycznych czy Po pierwsze – łatwość zainstalowania, eksploatacji oraz brak dodatkowych kosztów. IBM Cognos Express od początku zawiera całą potrzebną funkcjonalność.

Laptop

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Zainstalowanie i wdrożenie trwa godzinę – a nie kilka tygodni czy miesięcy. Po drugie łatwość użycia, bez dodatkowej kosztownej obsługi informatycznej.

Przeczytaj dodatkowo takie niebanalne wskazówki ze strony (http://it-solve.pl/software-house-krakow/), które odnajdziesz pod tym odnośnikiem – one też rozpatrują niniejsze zagadnienie.

Przejrzysty interfejs sprawia, że z narzędzi Cognos Express mogą korzystać użytkownicy początkujący, jak i bardziej zaawansowani. Potrzebne raporty i analizy osoba uzyskuje bez pomocy personelu informatycznego. Po trzecie, program IBM Cognos Express, można wdrożyć na początku w małej skali, a kolejno rozbudowywać wdrożenie odpowiednio do wymagań i dostępności środków. Na początek można wdrożyć tylko 1 lub dwa obszary funkcjonalne, na przykład raportowanie lub analizy.

Systemy business intelligence

IBM Cognos Express dostarcza przedsiębiorstwom średniej wielkości liczne korzyści.

Jeśli studiujesz prezentowany artykuł, to znaczy, że niesamowicie Cię zaciekawił. Skoro tak, to przekonaj się sam, że odmienne strony także posiadają istotne wiadomości.

Ułatwia zarządzanie kosztami i zwiększanie wydajności, dostarczając spójnych, wiarygodnych informacji wszystkim zainteresowanym użytkownikom w firmie. Umożliwia również śledzenie nowych szans dzięki analizom tworzonym samodzielnie przez użytkowników. Powoduje poprawę jakości obsługi kontrahentów dzięki pogłębionym informacjom na ich temat, z precyzyjnych raportów.Usprawnia szybką naprawę działań za sprawą sprawnej modyfikacji prognoz i budżetów oraz tworzenie nowych scenariuszy biznesowych w rodzaju co-jeśli.Zwiększa też wydajność pracy, prezentując wstępnie skonfigurowane rozwiązanie do inteligentnej analizy danych i planowania, stworzone specjalnie dla firm średniej wielkości. Dodatkowe informacje znajdziesz pod linkiem