Finansowanie społecznościowe to znakomity sposób, żeby uzyskać pieniądze na realizację swojego pomysłu

Mnóstwo świetnych projektów jest aktualnie finansowanych przez zwykłych ludzi. Gromadzenie środków na własne pomysły w kampaniach społecznościowych jest niesłychanie popularne.

fotogram - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Daje to sposobność działania wielu zdolnym osobom, którym brakuje środków na realizację własnych pomysłów.

Oczywiście najpopularniejszymi portalami do zbierania pieniędzy są Kickstarter oraz Indiegogo polska wersja tych witryn to Wspieram.to i jest doskonałym miejscem, żeby przedstawić swój pomysł (więcej o indiegogo polska). Nieistotne czy chcemy stworzyć grę komputerową, wyprodukować innowacyjny gadżet czy np.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zobacz i sprawdź gry symulacyjne szkoleniowe teraz, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie również Ci się spodoba.

chcemy pomóc osobom w potrzebie – finansowanie społecznościowe jest aktualnie idealną metodą, żeby to zrobić. Jeżeli mamy rewelacyjny pomysł, to musimy go odpowiednio zaprezentować oraz przekonać internautów, że opłaca się w niego inwestować. Należy także ustalić, ile właściwie potrzebujemy pieniędzy oraz ile czasu zajmie nam zrealizowanie projektu.

Należy mieć w pamięci, iż finansowanie społecznościowe również związane jest z rzetelnością. Jeżeli zgromadzimy pieniądze i nie zrealizujemy obietnic, to możemy być pewni, że w przyszłości nikt nam już nie zaufa. Jeżeli jesteśmy osobą, która chce wspomóc projekty innych, to warto poprzeglądać najnowsze projekty na Kickstarterze i Indiegogo polska wersja tych platform również jest świetna, więc warto zajrzeć i tam (o finansowaniu społecznościowym).

Crowdfunding jest wyjątkowo efektywną metodą, jeżeli idzie o realizację innowacyjnych projektów. Mnóstwo ludzi ma wyjątkowo dobre pomysły, lecz nie posiadają oni środków finansowych – takie kampanie są zatem najlepszym sposobem na to, żeby marzenia stały się rzeczywistością.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*