Najlepsze suplementy dla gołębi hodowlanych

W obecnych realiach, gołębie kojarzą się nam ze wszędobylskimi ptakami, które każdego dnia przesiadują na rynkach naszych miejscowości. Nie boją się ludzi, są niegroźne i bardzo liczne.

produkty dla gołębi pocztowych

Autor: Marcin Moga
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak niewielu z nas pamięta, że te zwierzęta niegdyś pełniły niezwykle ważną funkcję w każdym kraju.

Potrzebny jest Ci link do witryny, który będzie miał sporo szczegółowych informacji? Namawiamy zatem do naszej kolejnej strony.

Dzięki swym umiejętnością, były stosowane do dostarczania poczty do odległych krain.

Jesteś pasjonatem tych zwierząt i masz je we własnej kolekcji? Musisz w tym przypadku zakupić konkretne produkty dla gołębi pocztowych. Sporo ludzi bowiem w niewłaściwy sposób karmi ptaki, czyniąc im więcej złego niż pożytku. Fakt, że gołąb chętnie zjada chleb, nie mówi wcale o tym, że jest to dla niego właściwy pokarm. Mimo, iż większość nas oddaje czerstwe bułki ptakom, nie jest to postawa właściwa. Produkty dla gołębi pocztowych to głównie ziarna zbóż, nieprzetworzone, organiczne – . Zwierzęta te wymagają sporych podaży omega 3 oil, dlatego należy zastanowić się nad suplementami. Można znaleźć sporo ciekawych specyfików, będących pochodzenia roślinnego, dla ptaków. Szczególnie trzeba unikać tranu, gdyż jest on szkodliwy dla tych zwierząt. Pamiętajmy także, aby nasze gołębie przetrzymywać w odpowiednich warunkach. Dobra temperatura, duże klatki z możliwością ich opuszczenia. Tylko wtedy nasze zwierzęta będą autentycznie szczęśliwe. Wszystkie niezbędne dla nich produkty, np.

Namawiamy – naciśnij tutaj visanto witamina c i przenieś się na inną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie świeżutkie oraz interesujące artykuły.

omega 3 oil czy ziarna, spotkamy w specjalistycznych sklepach online, dedykowanych głównie dla posiadaczy ptactwa.

Posiadanie własnych gołębi pocztowych to duże wyzwanie.

Bowiem, mimo że nauczyliśmy się karmić je czymkolwiek, nie jest to odpowiednia metoda. Ptaki te potrzebują konkretnych substancji odżywczych, które spotkać możemy w niezmodyfikowanych kiełkach zbóż.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*