Sprawdzamy jak bardzo reklama na telebimach może być efektywna?

Reklama na telebimie jest współcześnie pewną z niezmiernie często stosowanych gatunków reklamowych. Coraz to sporzej firm stawia na tą właśnie formę reklamy z jednego, nadzwyczaj banalnego powodu – reklama pokazywana na telebimach zdoła dotrzeć do niezmiernie szerokiego gremia adresatów, ponieważ nie można jej przeoczyć.

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com

Telebim Konin jest to ogromny ekran podświetlany poprzez sporo ledowych diod- telebim w koninie. Dzięki temu przypuszczalne jest zdobycie niezmiernie jasnego oraz widocznego obrazu, który jest dostrzegany nawet z dosyć wysokiej odległości.

Zaciekawił Cię nasz artykułu? Więc zachęcamy Cię – wejdź na nową witrynę i dokonaj oceny naszych starań. W przypadku jakiś wątpliwości – zwróć się do nas!

Reklamy, które są wypuszczane na telebimach niezwykle dobrze widać nawet w złej pogodzie, takiej jak intensywny deszcz lub śnieg. Prócz tego barwne obrazy, jakie emituje telebim też ciągną wzrok innych osób – o wiele bardziej aniżeli np. banery reklamowe czy plakaty. Acz ażeby reklama na telebimach była efektywna trzeba pamiętać o paru istotnych zasadach i się do nich zastosować.

Wiurtualny asystent

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą sprawą, którą musimy wziąć pod uwagę jest sama reklama. Jeżeli jest achromatyczna, mało pociągająca bądź niezrozumiała to nawet gdy będzie wyświetlona na telebimie to nie zaintryguje przechodniów. Reklama nie może być także nazbyt długa a także zawiła, tak by w prosty sposób było można zapamiętać treści, które przekazuje. Znaczącą sprawą będzie lokalizacja telebimu.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to odnajdziesz je na pewno po przejściu na witrynę (https://www.onet.pl/informacje/twojeradio/pierwszy-klient-zakonczyl-program-ulga-od-dlugu/2ek84kb,30bc1058) – w tamtym miejscu są one niesamowicie interesujące.

Ekran LED Warszawa wypada ulokować tam, gdzie systematycznie przebywa najwięcej osób.- ekran ledowy warszawa

Trafnym miejscem okaże się więc skwer, środek miasta, rynek, okolice dużych sklepów lub też galerii handlowych a również często uczęszczane ulice i autostrady.