Chcesz zrobić wrażenie fachowca? Dbaj o kilka podstawowych rzeczy związanych z wyglądem!

Jeśli prowadzisz działalność polegającą na przykład na świadczeniu pewnych usług innym ludziom, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotne jest pierwsze wrażenie jakie robisz na swoich przyszłych klientach.

Dzisiaj radzimy, jak na pierwszy rzut oka zrobić wrażenie fachowca, którego niemal każdy z ochotą zatrudni – wbrew pozorom wcale nie jest to takie ciężkie!

Wizytówki to podstawa
imprezy

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku takiej pracy jak Twoja, zdecydowanie musisz zadbać o to, żeby dysponować swoimi wizytówkami i praktycznie przy każdej możliwej okazji rozdawać je potencjalnym klientom. Oczywiście na początku musisz w to trochę zainwestować, jednakże rekomendujemy zlecenie przygotowania wzoru wizytówek profesjonaliście – to na pewno poprawi robione przez Ciebie wrażenie. Wizytówki klasyczne lub bardziej ekstrawaganckie – niezależnie od tego, na co konkretnie się zdecydujesz, powinny być zaprojektowane naprawdę fachowo – eleganckie wizytówki klasyczne. Jeśli w grę wchodzi tego typu wizytówka tłumacz, lektor lub korepetytor zdecydowanie powinni je mieć.
Dobry wygląd
Jeśli chcesz sprawiać wrażenie profesjonalisty, z pewnością musisz również tak wyglądać – odkryj więcej.

Zaintrygował Cię powyższy wpis? Należy wejść w poniższy link i można zobaczyć również kolejne nasze wątki. Myślimy, że także przypadną Ci do gustu.

Oczywiście sporo zależy od rodzaju wykonywanego przez Ciebie zawodu, jednak zazwyczaj zalecamy nie przesadzać z ekstrawaganckim strojem. Jeżeli będziesz wyglądać schludnie, niewątpliwie zaskarbisz sobie wdzięczność większej ilości klientów niż w wypadku kiedy będziesz mieć na przykład różowe włosy lub tatuaże w widocznych miejscach.

Na dodatek zadbaj także o ogólną prezencję – jeśli nie wiesz, jak panować nad nerwami lub jakich sztuczek perswazyjnych używać, niezłym pomysłem bez wątpienia będzie zapisanie się na ciekawy kurs.