Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Czy wiesz, że powinieneś zorganizować dla praktycznie każdego pracownika szkolenie BHP?

Czy wiesz, że przeprowadzenie szkolenia BHP właściwie dla każdego pracownika jest niezbędne żebyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, iż sporo spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym zielonego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zobacz, co grozi Ci za zaniechanie wypełnienia tego obowiązku, a jednocześnie jak niewielkim kosztem zorganizować takie szkolenie dla swoich pracowników.

Po co te kursy?
Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dopuszczasz do pracy pracownika, który nie ma ważnego kursu BHP, między innymi musisz liczyć się z koniecznością opłacenia kary. W dużych miastach odpowiednie organy przeprowadzają tego typu kontrole właściwie przez cały czas, zatem właściwie nie da się uniknąć odpowiedzialności za takie zaniechanie – nic więc nadzwyczajnego, iż na przykład kursy (zobacz korepetycje) BHP Warszawa które przeprowadza cieszą się tak wielkim powodzeniem. Także komfortową sytuacją nie będzie z pewnością przypadek, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wówczas okaże się, iż któryś z pracowników nie miał ważnego szkolenia BHP – .
Gdzie zatem zorganizować szkolenie?
Wiesz już, że niewątpliwie nie warto lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników. Jeśli masz zaprzyjaźnioną jakąś dużą firmę, która zatrudni własnego eksperta od BHP, wtedy możesz posłać swoich pracowników na szkolenie właśnie tam – bez wątpienia nie będzie Cię to wiele kosztowało – użyteczna strona.

Jeśli jednak nie masz takiej opcji, wówczas powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zwykle nie są zbyt kosztowne, a równocześnie można je przeprowadzić niemalże od ręki.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju specjalistyczne posty? Zatem kliknij tu i czytaj nasze kolejne wpisy na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Dodatkowo są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, więc bez wątpliwości jest to opłacalne rozwiązanie.