Jak współczesne technologie zaczęły być wykorzystywane przy rozmaitych gadżetach reklamowych

Jeszcze całkiem niedawno pośród najróżniejszych reklamowych gadżetów królowały długopisy, kubki czy papierowe kalendarze. Jednak obecnie zaczęło się to wszystko trochę zmieniać, ponieważ coraz częściej pośród takich drobiazgów zaczynają się pojawiać najróżniejsze elektroniczne sprzęty.

Jedną z ostatnio wykorzystywanych nowości, zyskujących coraz większą popularność, są video broszury reklamowe. Będą one w sobie łączyć standardową funkcję broszury, z kartkami do otwierania, z nowoczesną technologią. Mianowicie w takich broszurach umieszczone są wyświetlacze, na jakich można wyświetlać dowolny film.

Czy sądzisz, że zamieszczone tu informacje są atrakcyjne? Jeżeli tak, to przejrzyj treść (https://www.interwiedza.pl/), a odnajdziesz tam podobnie ważne wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Wideo broszury wyposażone są także w wejście USB, niewielki głośnik i trochę pamięci, dzięki czemu ich możliwości są naprawdę spore. Przy pomocy pendrive i odpowiednich programów załadować do nich można film reklamowy, a później takie gadżety rozdawać swoim klientom. Niewątpliwie tego typu nowoczesne broszury mogą zrobić odpowiednie wrażenie, a jednocześnie sprawiają, że firma je dająca z pewnością zostanie odpowiednio zapamiętana – .

miasto we mgle

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
kadr - firma

Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com

Niezwykle popularnymi gadżetami są także najróżniejsze pendrive reklamowe. Aktualnie ich ceny znacznie zmalały, na rynku jest oferowanych wiele urządzeń rozmaitych firm, więc koszty już jakąś wielką przeszkodą nie są. A taki niewielki pendrive reklamowy cennik bardzo dobrze będzie się nadawał na upominek firmowy czy konferencyjny gadżet. Taki pendrive obowiązkowo musi posiadać nadrukowane logo firmy, ale to także na dzień dzisiejszy nie stanowi problemu. Przez to, że będzie to prezent praktyczny, z jakiego klienci będą czasem korzystać, to na pewno dobrze wpłynie to na to, że dana firma będzie zapamiętana. Pendrive reklamowe sprzedawane są w ogromnej ilości modeli i wzorów. Oprócz klasycznych, w kształcie prostokąta z jakiś nadrukiem są również oferowane w rozmaitych fantazyjnych kształtach – skocz.

Nie ma żadnych problemów, żeby zamówić takie pendrive mające kształt skrzydła samolotu, puszki coca coli czy jakiegoś zwierzaka. A taki oryginalny upominek na pewno uatrakcyjni każde spotkanie firmowe czy też konferencję, na jakiej będzie rozdawany.