Co odróżnia kredyt Na Start od produktów kredytowych oferowanych przez konkurencyjne banki?

Jeśli jesteś nowym właścicielem firmy oraz szukasz funduszy, aby urzeczywistnić swe pomysły, to zapewne spotykasz się cały czas z kolejnymi problemami. Instytucje finansowe nie zamierzają udzielać kredytów tego typu nowym przedsiębiorcom jak Ty.

programy lojalnościowe bonusclub
Na szczęście funkcjonuje pewne rozwiązanie, dzięki jakiemu mógłbyś rozpocząć swoje inwestycje.
Jeżeli interesuje Cię taki kredyt Na Start Idea Bank posiada dla Ciebie idealną ofertę. Taki produkt został stworzony dla posiadaczy firm, jakie nie mają jeszcze dużego doświadczenia na rynku. W jej granicach można uzyskać nawet do 350 000 złotych (a jest to kilkakrotnie więcej niż w innych bankach), jakie można by spłacać nawet w ciągu 10 lat. Jednak to, co tego typu nowym biznesmenom może podobać się w najwyższym stopniu, to wyjątkowa propozycja w postaci opłacania przez kredytodawcę wszystkich składek do ZUS przez cały rok. Dzięki takiej ofercie spółki, które dopiero wkraczają na rynek, mogłyby skupić się na rozbudowywaniu swojej struktury.
To samo mają możliwość robić mikro przedsiębiorcy, którzy potrzebują dodatkowych funduszy na rozwijanie własnej działalności. Najistotniejszym warunkiem, jaki może decydować o przyznaniu kredytu (ze względu na niedostatek wymogu o posiadaniu doświadczenia rynkowego) jest dobry biznesplan, posiadający konkretny projekt rozwoju firmy. Ponadto przez wzgląd na duże ryzyko kredytowe, Idea Bank żąda zabezpieczenia w postaci hipoteki na nieruchomość. Wysokość prowizji i innych opłat dotyczących kredytu jest ustalana indywidualnie z każdym interesantem.

Podstawą do określenia kluczowych parametrów kredytowych jest przede wszystkim wariant i wielkość zabezpieczenia zobowiązania, jakość biznesplanu (w wypadku firm (zobacz kredyty pod hipotekę) dopiero zaczynających działalność gospodarczą, biznesplan odgrywa szczególną rolę).