Jakie przemiany odnoszące się do kredytów hipotecznych nastąpiły po sprzedaży części banku BPH?

Celem istnienia wszystkich firm jest ciągły postęp. Zasada ta dotyczy także banków, jakie mogą się konsolidować albo przeobrażać. Tego typu właśnie modyfikacja struktury banku odbyła się w listopadzie 2016 roku w przypadku banku BPH.

Wydzielona część tej instytucji finansowej została sprzedana na rzecz odmiennego podmiotu, chociaż jeśli masz kredyt hipoteczny bank BPH nadal będzie zajmował się jego obsługą. Od takiego dnia wszystkie odmienne produkty finansowe (dla klientów detalicznych i biznesowych) będą już zarządzane przez nowy bank.

Masz masę wolnego czasu i chcesz pogłębić wiedzę z omawianego tematu? W takim razie wejdź w hiperłącze do www i tam ciesz się szczegółowymi wiadomościami.

Bez jakichkolwiek zmian pozostają:

– wszystkie warunki umowy kredytu hipotecznego,
– numery kont bankowych używanych do spłaty rat takiego zobowiązania,
kredyt hipoteczny bank bph

Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
– ubezpieczenia indywidualne i grupowe (w szczególności ubezpieczenie (zobacz też ubezpieczenie odpady) na życie i od straty zatrudnienia),
– informacje teleadresowe banku BPH.
Nastąpiły z kolei modyfikacje, które dotyczą wymienionych niżej aspektów:
– bank BPH nie ma już jakichkolwiek oddziałów – obecne przeszły na własność nowego właściciela,
– raty kredytu mieszkaniowego można wciąż spłacać za pomocą gotówki bez dodatkowych kosztów w wyżej wymienionych oddziałach,
– obsługa kredytów mieszkaniowych jest od takiego dnia możliwa wyłącznie drogą telefoniczną lub przez internet.
Ponadto przez wzgląd na duży kurs CHF, wydłużone są świadczenia pomocowe dla kredytobiorców, którzy muszą spłacać zobowiązania waloryzowane lub indeksowane za pomocą kursu CHF.

Wszelkie dodatkowe informacje są obecne na wciąż funkcjonujących stronach internetowych wymienionej wyżej instytucji finansowej lub przez infolinię. Zarząd instytucji finansowej dokładał wszelkich starań, żeby cały proces odbywał się w jak najmniej uciążliwy dla pojedynczych interesantów sposób.