Jesteś typem osoby, którą wszystko momentalnie nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez dłuższy czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, iż nie pracujesz i nie zarabiasz. Przedsiębiorcza i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Ciągle przecież jesteś gdzieś zatrudniona, lecz też szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, aby poszukać bardziej atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki impulsywny duch z Ciebie. Niejednokrotnie jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednym miejscu pracy zostają do samej emerytury – dla Ciebie to nie do pomyślenia, bo Ty wciąż szukasz czegoś bardziej atrakcyjnego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz może w środku odrobinę Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie ma chyba pracy, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już pomocą kuchenną, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji. W teraźniejszym czasie jesteś zatrudniona jako barmanka. Jak dotychczas ogromnie chwalisz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki również dają satysfakcję. Wprawdzie, już złapałaś się na tym, iż myślisz, aby poszukać innej pracy, ale jak dotąd zrezygnowałaś z tej opcji. Nie oglądaj się jednak na zdanie innych, i jeżeli masz jakieś wątpliwości to zmień ją, jeżeli jednakże jako barmanka czujesz się dobrze – wstrzymaj się jakiś czas. Być może zwyczajnie tylko Twoja niespokojna natura gdzieś w środku wysyła Ci wskazówki, iż zbyt długo tu już jesteś.

należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa komentować Twoich wyborów, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo prawo rodzinne piotrków trybunalski poszukiwać najlepszej drogi dla siebie. Płynność finansową masz, zatem jak widać, bardzo dobrze dajesz sobie radę. Tak trzymaj.