W naszym kraju obowiązuje prawo, które mówi o tym, że każdy pracownik musi regularnie zaliczać szkolenia BHP

Większość osób czynnych zawodowo ma za sobą już co najmniej kilka szkoleń BHP. Jednak, nie każda firma jest zobligowana zatrudniać w tym celu szkoleniowca na stałe.
Bywają takie gałęzie przemysłu, w których kursy BHP to czysta formalność.

Internet

Autor: Andrew Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle tyczy się to prac biurowych, gdzie wszyscy siedzą w biurach. W sumie, w tych warunkach trudno o jakiś wypadek. Jednakże, są takie zawody, gdzie szkolenia BHP są niebywale istotne i rozbudowane. Najczęściej chodzi o profesjonalistów w zakresie budowy czy pracy na wysokościach, ale też o górników czy policjantów. Takich zawodów jest na pewno o wiele więcej. By przeszkolić swoich podwładnych, nie musimy zatrudniać szkoleniowca. Możemy podpisać umowę z zewnętrzną spółkę. Jeżeli jesteśmy z Mazowsza i interesuje nas obsługa BHP Warszawa ma masę firm, które z przyjemnością podejmą się współpracy z nami. Szkoleniowcy będą profesjonalni i przekażą naszym pracownikom wszelkie ważne informacje. Poza tym, obsługa BHP nie polega wyłącznie na przygotowywaniu szkoleń dla załogi, ale również na sprawdzaniu maszyn w miejscach pracy i dróg ewakuacyjnych.

Jeśli zafascynował Cię ten artykuł, to odkryj www a tam czekają na Ciebie informacje godne uwagi. Sprawdź je – będziesz niezwykle zadowolony.

Na dodatek, usługi są w stanie obejmować również przygotowywanie dokumentacji stopnia ryzyka na różnych stanowiskach oraz dokumentacji powypadkowej. To wszystko powinno wchodzić w skład pakietu, który wybierzemy.

Dzięki zawarciu umowy ze spółką zewnętrzną spora część obowiązków nie będzie już naszym problemem. Należy więc rozpatrzeć tę opcję.