Telebim w Radomiu – a więć, co dobrze jest wiedzieć na temat reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, wjeżdżając na ulicę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę i w tej chwili zastanawiasz się, jaki ma „przebieg” informacji – a więc jak sporo person go ogląda oraz jak mocno potrafi zwrócić czyjąś uwagę? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby wewnątrz tego dokładnym lokalizacji? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, bo mamy dziś zamiar po opowiadać wszyściutko co wiemy na temacik napomkniętego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz mieście Radom, a konkretniej – telebim Radom Maratońska, to równiutkie piętnaście m2 nawierzchni, na której to odnajdziemy przeróżne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia. Ów telebim, znajduje się konkretnie obok przy skrzyżowaniu dróżki krajowej nr 12 obok ulicy Maratońskiej oraz ulicy Limanowskiego, a także w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy 1905-go roku oraz Wierzbickiej. Jeśli chodzi o rozdzielczość telebimu, to wynosi 512 x 288 a jego proporcje ekranu wynoszą dokładnie 16 na 9. Godziny emitowania tego dokładnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godziną szóstą rano a 23 wieczorem, a ogląda ów telebim średnio w okolicy 30 tysięcy przejezdnych „widzów” dziennie. Warto napomknąć, że wspomniany telebim znajduje się przy głównym dojeździe od centrum z miejscowego osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niedaleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki komunikacji miejskiej, kościółek, a także cmentarz – nie istnieje możliwość również po zapominać o wspomnieniu faktu, że bywa to tak zwana „trasa tranzytowa” mająca kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin.

Czy taka tematyka przykuła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę (https://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/obsluga-ksiegowa-warszawa), która odnosi się do omawianej sprawy, zatem niewątpliwie też Cię zaintryguje!

Aby dowiedzieć się, jaki konkretnie bywa koszt najmu telebimu trzeba skontaktować się wraz z jego operatorem!