Telebim jako skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej

Pokaz reklamy produktu na telebimach to najbardziej efektywna odmiana reklamy zewnętrznej. obraz jest dużo lepiej utrwalany aniżeli normalny plakat.
Telebim Radom Maratońska wykorzystywany jest także do reklamy przeróżnego rodzaju akcji.

Jako że Karpacz jest miejscowością wypoczynkową, wielu osób każdego dnia ma okazję zachować w pamięci produkt, lub usługę, która jest pokazywana na dużym ekranie. Ten typ reklamy (hiperłącze do serwisu) to skuteczne i masowe trafienie z informacją do potencjalnych klientów, niebywale interesująca i nowoczesna technologia prezentacji, podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, bądź artykułu, także możliwość aktualizacji informacji w okresie trwania kampanii.
Reklama na ekranie nie tylko szybko i skutecznie dociera do ewentualnych klientów, lecz również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe. Reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczynia się do podwyższenia sprzedaży. Nadzwyczaj istotne jest też umiejscowienie telebimu. W bardziej ruchliwych miejscach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę możliwych odbiorców.
LED

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach promocja (zobacz również promocje w sklepie internetowym) jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Prezentacja reklamy na telebimie to niezliczone potencjały kreacji, cała kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność obrazu umożliwia zastosowanie niezwykle kreatywnego przekazu reklamowego.

Telebim Opole pozwala na użycie opcjonalnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu ruchomego. Odpowiednio opracowana reklama to zapewniony sukces każdej jednostki.