W dzisiejszych czasach wiele osób promuje się online, jednakże tradycyjne wizytówki przenigdy nie wyjdą z użycia

Niejeden biznesmen musi mieć w notatniku wizytówkę. Nawet pozornie niewinne pójście na siłownię może okazać się rewelacyjną szansą na zrobienie biznesu życia.

Nigdy (bezpłatny dostęp-kliknij nasz link) nie wiadomo kogo oraz gdzie napotkamy. Zatem jeśli mamy własną firmę albo zarządzamy firma, stale miejmy w portfelu swoje wizytówki.
zespół certyfikacyjny

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie najczęściej chcą zaszokować swych potencjalnych klientów wręczając im dziwne i kolorowe wizytówki. W taki sposób pragną się wyróżnić z tłumu i zostać zapamiętanym. Zapewne jest to skuteczne, ale nie zawsze. Są profesje gdzie ważniejsza jest rozwaga aniżeli agresywność. Do tych ludzi zaliczają się na pewno prawnicy, dlatego dla nich wizytówki klasyczne to podstawa. Dzięki temu pokazują swój kunszt oraz dyskrecję.
Jest także duża ilość innych profesji, gdzie warto stale mieć przy sobie wizytówkę – są to na przykład doktorzy lub tłumacze. Jeżeli ciekawi Cię wizytówka tłumacz to doskonała profesja, by dać sobie możliwość zostawienia klientowi swoich danych w każdym miejscu i momencie. Jest to o wiele bardziej profesjonalne aniżeli zapisywanie własnego adresu e-mail albo numeru na wyrwanym skrawku papieru z notesu lub serwetce. Wizytówka bywa mała, toteż może się wydawać, że nie ma wielkiego znaczenia. Ale to nieprawda.

W sporym stopniu mówi o naszym profesjonalizmie oraz podejściu do biznesu.
Warto zawsze mieć w teczce kilkanaście wizytówek. Nigdy nie wiemy, kiedy dzięki nim nawiążemy kontakt biznesowy.