Mnóstwo ludzi w naszym kraju śni o tym, aby zacząć prowadzić własna spółkę i w końcu stać się niezależnym

Jeśli spojrzeć na statystyki, to niestety nieubłaganie pokazują one, że duża część nowych firm upada w przeciągu pierwszego roku istnienia.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to szalenie dołujące, ale możemy starać się temu zaradzić.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to zwykle jest w życiu, jeśli chcemy odtrąbić sukces, musimy zakasać rękawy i doprawdy maksymalnie poświęcić się pracy.

Przejdź na witrynę autora. Zachęcamy Cię z radością! A to z tego powodu, że oczekuje tam na Ciebie wiele dodatkowych oraz interesujących informacji.

Jednak cel jest tego wart – możemy mieć własną działalność i cieszyć się całkowitą niezależnością. ludzie, którzy mają strasznych szefów, na pewno są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co zrobić, jeśli chcemy, żeby nasza firma funkcjonowała nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej? Mamy możliwość wówczas założyć swą działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przeprowadzać, aby legalnie posiadać tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla dużej liczby kontrahentów bardziej kompetentni. Tak to po prostu jest, że Niemcy większości ludzi na świecie kojarzą się z perfekcyjnością. Dlatego warto przemyśleć taką ewentualność. Dodatkowym walorem będzie to, że będziemy mogli posiadać u naszych zachodnich sąsiadów korespondencyjny adres firmy, a wynajęta w tym celu firma będzie nam do Polski przesyłać całą korespondencję na skrzynkę e-mailową po uprzednim zeskanowaniu wszelkich dokumentów.

Możemy mieć również przekierowanie rozmów tak, by wszystkim naszym klientom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam masę plusów w postaci nowych klientów.