Co przyszykować na szybki, tani i smakowity obiad?

Dobre jak też odżywcze danie nie znaczy dużych wydatków. zakupy najlepiej zrobić w dyskoncie, acz mnóstwo produktów, których potrzebujemy, ażeby przygotować tani obiadek, posiadamy w domku.

program komputerowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nie kartofle, jak nie makaron, to… kaszka kuskus. Bądź jaglana. W dowolnej wersji z dowolnymi składnikami. W zanadrzu mam dla przykładu recepturę na słodko: kaszka kuskus z filetem z kurczaka, ananasem, rodzynkami a także przyprawami (curry, imbir, co popadnie). Możesz też dołożyć pomidory, cukinię bądź dynię…

Intryguje Cię prezentowany tekst? Jeżeli tak, to sprawdź ten unikalny serwis (https://www.workservice.pl/praca/produkcja/bydgoszcz/). Zgłębisz w nim informacje, które będą dla Ciebie absorbujące.

– znowu pełna dowolność. A jeśli ktoś nie lubi jakiegoś składnika, to starczy go pominąć.

Kiedy nie mamy ani kartofli, ani klusek, ani kaszy, wtedy przychodzi czas na enchilladesa. Tortille kupne albo własnoręcznie robione z czosnkowym sosem bądź majonezowym prócz tego przegląd chłodziarki dla przykładu ser żółty, wędlina, jarzyny (pomidor, rzodkiew, ogórek kiszony albo surowy – dowolnie, ananas – co tylko macie w chłodziarce). Zapiekamy w mikrofalówce bądź na patelce, owijamy w folię i gotowe. Nie możemy również zapomnieć o produktach mrożonych. Są doskonałym podejściem w momencie kiedy zapasy w schładzarce się wyczerpią, albo gdy brak nam jakiegoś składniku do wyżej wymienionych dań, albo… w okresie zimowym gdy sezon na większość warzyw oraz owoców się już zakończył. Możemy ich również użyć jako bazy do wielu dań. Można np. zamrozić cukinię, grzyby. Można także korzystać z gotowych mrożonek, z zestawów warzyw na patelnię etc.

Zamrażaj też gotowe dania, i rosół który może być podstawą do innych zup bądź do gulaszów. Co jednak zrobić kiedy mamy naprawdę niewiele czasu? Zawsze pozostaje lokalna pizzeria.