Inicjacje na giełdzie – a więc, w jaki sposób znaleźć dobrego fachowca finansowego

Co to jest NewConnect? W jaki sposób znaleźć doskonałego konsultanta finansowego? Tego wszystkiego dowiesz się odczytując nasz artykuł!
Debiut na NewConnect bywa takie same jak debiut na giełdzie.

debiut na newconnect

Autor: New Zealand Tertiary Education Union
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże charakterystyczne dla tego konkretnego rynku akcji (tej rzeczy pełna nazwa to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) jest to, że prowadzony jest poza giełdą regulowanym, jako alternatywny metoda obrotu. Jeżeli nie chcesz debiutować na zwykłej giełdzie, spróbuj z debiutem na newconnect! W czasie tego inicjacji, czeka Ciebie pomoc ze stronki New Connect w postaci…

Autoryzowany doradca (zobacz doradztwo finansowe dla firm) New Connect – kim bywa taka osoba? A więc autoryzowanym fachowcem bywa przedsiębiorstwo inwestycyjna lub osobnik, który wpisany jest na indeks Autoryzowanych Doradców (jest zmuszona to być persona, którą jest powiązana z obrotem ekonomicznym). Przykładowe sylwetki znajdzieesz tu: w firmie Prometeia CapitalPersona ta (bądź firma) musi pozostać jednocześnie jedną z wiodących ze stron procesu wprowadzania jakiegoś typu spółki na giełdę NewConnect. Zadaniem doradcy jest zrobienie oraz potwierdzenie dokumentów z informacjami persony ubiegającej o włożenie do systemu. Ponad to nadzoruje debiut emitenta, dopomaga przy tej osoby obowiązkach z informacjami, oraz udziela wsparcia temu emitentowi przez okres najmniej 12 miesięcy po ofercie (inicjacji).

Ten wpis ma ciekawe informacje na opisywany temat – jeśli chcesz zdobyć więcej wpisów, to odwiedź stronę (http://instytutdp.com/), która omawia podobne zagadnienia.

portal NewConnect posiada wielką listę autoryzowanych doradców, którzy są rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.

Wejdź na tych osób stronkę internetową i odnajdź jakąś osobę dla samego siebie oraza także swojej firmy! Nie zwlekaj i zapoznaj się z inwentarzem najwspanialszych doradców pieniężnych już w tej chwili!