Inicjacje na giełdzie – a więc, w jaki sposób znaleźć dobrego fachowca finansowego

Co to jest NewConnect? W jaki sposób znaleźć doskonałego konsultanta finansowego? Tego wszystkiego dowiesz się odczytując nasz artykuł!
Debiut na NewConnect bywa takie same jak debiut na giełdzie.

debiut na newconnect

Autor: New Zealand Tertiary Education Union
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże charakterystyczne dla tego konkretnego rynku akcji (tej rzeczy pełna nazwa to Rynek Akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie) jest to, że prowadzony jest poza giełdą regulowanym, jako alternatywny metoda obrotu. Jeżeli nie chcesz debiutować na zwykłej giełdzie, spróbuj z debiutem na newconnect! W czasie tego inicjacji, czeka Ciebie pomoc ze stronki New Connect w postaci…
Autoryzowany doradca (zobacz doradztwo finansowe dla firm) New Connect – kim bywa taka osoba? A więc autoryzowanym fachowcem bywa przedsiębiorstwo inwestycyjna lub osobnik, który wpisany jest na indeks Autoryzowanych Doradców (jest zmuszona to być persona, którą jest powiązana z obrotem ekonomicznym). Przykładowe sylwetki znajdzieesz tu: w firmie Prometeia CapitalPersona ta (bądź firma) musi pozostać jednocześnie jedną z wiodących ze stron procesu wprowadzania jakiegoś typu spółki na giełdę NewConnect. Zadaniem doradcy jest zrobienie oraz potwierdzenie dokumentów z informacjami persony ubiegającej o włożenie do systemu. Ponad to nadzoruje debiut emitenta, dopomaga przy tej osoby obowiązkach z informacjami, oraz udziela wsparcia temu emitentowi przez okres najmniej 12 miesięcy po ofercie (inicjacji). portal NewConnect posiada wielką listę autoryzowanych doradców, którzy są rozpierzchnięci po calutkiej Polsce.

Wejdź na tych osób stronkę internetową i odnajdź jakąś osobę dla samego siebie oraza także swojej firmy! Nie zwlekaj i zapoznaj się z inwentarzem najwspanialszych doradców pieniężnych już w tej chwili!