Z jakich powodów płatnicze zatory stanowią taki problem dla niejednej firmy, jak najlepiej można odzyskać swoje należności.

Firmy w czasie wystawiania faktur dla swoich klientów przeważnie będą im dawać im pewien czas, w czasie którego należy dokonać płatności. I najczęściej przelewy spływają w tym czasie, dzięki czemu firma mogła będzie zachować finansową płynność.

Continue reading

Fakturki, obsługa i rozpoznawanie – czyli, jak wprowadzać je do komputerka?

Masz przedsiębiorstwo i pragniesz w prosty sposób instalować fakturki do laptopa? Pomyśl o zakupie porządnego skanera i oprogramowaniu, który przetworzy tę rzecz dla Ciebie tak, byś mógł ją edytować! Nie wiesz, w jaki sposób to możliwe? Przeczytaj nasz felieton!

Continue reading

Faktury w przedsiębiorstwie – jakim sposobem da się efektywnie zadbać o ich obieg

aby zyskać gwarancję, że dokumenty będą prawidłowo uporządkowane?
Faktury to absolutnie jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania każdej firmy, toteż dobrze jest nimi prawidłowo zarządzać.

Continue reading

Obniżenie kosztów obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.

Continue reading