Badanie opinii publicznej i szkolenia biznesowe.
studia
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Nieznane języki innych krajów – większe możliwości na polskim rynku pracy

Motywują nas do uczenia się języków znanych. Wspomina się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Nie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Angielski już znasz, drugi taki język też będzie Ci pomocny. To wszystko prawda, znajomość angielskiego to minimum, ale wybór kolejnego jest bardzo istotny. Jednak zachęcamy do zdecydowania się na mniej znany, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.
Praca przy komputerze
Oprawcowane przez: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla firm

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli warto by rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko danych papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
szkolenie
Oprawcowane przez: Steve Jurvetson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Należy umawiać się na szkolenia ISO

Programy ISO są już spotykane w każdym przedsiębiorstwie

Im prężniej chce działać jakieś przedsiębiorstwo, tym więcej uwagi przykłada do tego, aby były wypełniane ścisłe normy. Wyznaczają one działanie konkretnych działów, kontakt z klientem, a nawet sposoby kierowania całą firmą.
szkolenie
Oprawcowane przez: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Metody efektywnego zarządzania

Kierowanie procesem produkcji w firmie to ogromnie zawiła robota. Manager musi podołać wielu wyzwaniom, odpowiadać na pojawiające się problemy nieomalże natychmiast. Manager musi prognozować również potencjalne problemy i umieć im zapobiec. Aby to było możliwym niezbędne są mu odpowiednie informacje.
zajęcia z języka angielskiego
Oprawcowane przez: Kaplan International English
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy język azjatycki jest dobry jako drugi?

Znasz dobrze angielski, ale chciałbyś poznać jeszcze jeden język? Marzysz o jakimś egzotycznym wyzwaniu czy raczej preferujesz bardziej lokalne rozwiązania? Wybór jest ogromny, bo języków jest bardzo wiele, jedne bardziej wpływowe, inne w ogóle, jednakże możesz zwrócić uwagę na znaczenie kraju (gospodarka, polityka), jak i patrzeć w kategoriach twoich zainteresowań. Ciągnie Cię do jakiegoś kraju, podoba Ci się tamtejsza kultura, a może geografia, a może fascynuje cię historia? Co wybierzesz: zamiłowanie czy rozsądek? Można rozpocząć naukę języka łacińskiego, chociaż to język martwy, ale dostępne są słowniki i podręczniki, lecz czy warto uczyć się języka, którym już nikt się nie posługuje?
na szkoleniu biznesowym
Oprawcowane przez: Cuatrecasas Gonçalves Pereira
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Six Sigma jako sposób intensyfikowania umiejętności

Dziś niezwykle trudno jest sprostać wymaganiom rynku. Najczęściej są one ogromne, jednak wszystko jest, jak się mawia, dla ludzi. Wybór właściwej drogi dla siebie czasem może okazać się tym nieodpowiednim.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Oprawcowane przez: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Specjalistyczne sympozja, jakie pomogą poszerzyć umiejętności zawodowe.

Obecnie panujące warunki na rynku pracowniczym aż wymagają tego, żeby być w bieżącym zasięgu z całością tego co dzieje się w branży, w której jesteśmy zatrudnieni i aby bezustannie się dokształcać. A rzeczywiście, dotyczy to każdej bez wyjątku dyscypliny. Tym bardziej odnosi się to do dziedzin, w których obowiązuje największy rozgłos.
konferencja
Oprawcowane przez: ITU Pictures
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać najlepsze pomieszczenie szkoleniowe w Gdańsku?

Przygotowanie konferencji wymaga wyszukania właściwego miejsca, w którym można bez przeszkód zaprosić nawet dużą liczbę gości i w komfortowych warunkach podczas spotkania dostarczyć im informacje, na których nam zależy. Jeśli niezbędne nam centrum konferencyjne w Gdańsku, należy orientować się, na co zwrócić wyjątkową uwagę, by wszystko potoczyło się zgodnie z planem.
Szkolenie w firmie
Oprawcowane przez: Michael Cardus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

5 metod nauki angielskiego

Wśród niesamowicie rekomendowanych języków obcych to właśnie business english oferuje już dzisiaj w szczególnie atrakcyjnych cenach. Bezgraniczne możliwości wyboru pokazują, na jak wiele stać doświadczonych profesjonalistów. Pragną oni proponować swoim klientom jedynie to, co najlepsze, dlatego wybierają najlepsze możliwości. Ofert do dyspozycji klientów jest niemało, dlatego warto zwracać uwagę również na częste rekomendacje na odpowiednich stronach internetowych oraz rozbudowaną paletę możliwości do wyboru.
szkolenie
Oprawcowane przez: Matt Buck
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkolenia BHP nie biorą sporo czasu

Jeżeli nasza aktualna praca nam się znudziła, albo szukamy dodatkowego zajęcia, które nie będzie nam zabierało zbyt sporo godzin, to trzeba rozmyślać o możliwości przeprowadzania szkoleń BHP w zakładach.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.