Badanie opinii publicznej i szkolenia biznesowe.
człowiek biznesu
Oprawcowane przez: ricciofix
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Audyt bezpieczeństwa informatycznego jest działaniem oznaczającym faktyczne bezpieczeństwo działania systemu informatycznego.

Audyt bezpieczeństwa informatycznego jest działaniem określającym faktyczne bezpieczeństwo funkcjonowania systemu informatycznego. Otacza wszystkie cechy techniczne i administracyjne, służące wykrywaniu typowych niebezpieczeństw, na jakie narażony jest konkretny system. Dzięki audytom bezpieczeństwa odkrywane są słabe punkty systemu, co pozwala na ich wzmocnienie i dzięki temu pomniejszenie ryzyka zgubienia danych lub dostępu do nich przez jednostki nieuprawnione. Regularne kontrolowanie bezpieczeństwa danych zezwala rozpoznać potencjalne zagrożenia i zniwelować, nim się pojawią.
studia
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Nieznane języki innych krajów – większe możliwości na polskim rynku pracy

Motywują nas do uczenia się języków znanych. Wspomina się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Nie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Angielski już znasz, drugi taki język też będzie Ci pomocny. To wszystko prawda, znajomość angielskiego to minimum, ale wybór kolejnego jest bardzo istotny. Jednak zachęcamy do zdecydowania się na mniej znany, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.
Praca przy komputerze
Oprawcowane przez: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla firm

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli warto by rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko danych papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
szkolenie
Oprawcowane przez: Steve Jurvetson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Należy umawiać się na szkolenia ISO

Programy ISO są już spotykane w każdej firmie

Im lepiej chce działać jakiś zakład, tym więcej uwagi przykłada do tego, żeby okazały się wypełniane wypisane normy. Zaznaczają one funkcjonowanie konkretnych działów, kontakt z klientem, a nawet zasady kierowania całym zakładem.
szkolenie
Oprawcowane przez: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Metody efektywnego zarządzania

Zarządzanie procesem produkcji w firmie to niezwykle zawiła praca. Menadżer powinien sprostać wielu wyzwaniom, reagować na zaistniałe problemy niemal natychmiast. Kierownik musi przewidywać również ewentualne problemy i im zapobiegać. Aby to było możliwym niezbędne są mu odpowiednie informacje.
zajęcia z języka angielskiego
Oprawcowane przez: Kaplan International English
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy język azjatycki jest dobry jako drugi?

Znasz dobrze angielski, ale chciałbyś poznać jeszcze jeden język? Marzysz o jakimś egzotycznym wyzwaniu czy raczej preferujesz bardziej lokalne rozwiązania? Wybór jest ogromny, bo języków jest bardzo wiele, jedne bardziej wpływowe, inne w ogóle, jednakże możesz zwrócić uwagę na znaczenie kraju (gospodarka, polityka), jak i patrzeć w kategoriach twoich zainteresowań. Ciągnie Cię do jakiegoś kraju, podoba Ci się tamtejsza kultura, a może geografia, a może fascynuje cię historia? Co wybierzesz: zamiłowanie czy rozsądek? Można rozpocząć naukę języka łacińskiego, chociaż to język martwy, ale dostępne są słowniki i podręczniki, lecz czy warto uczyć się języka, którym już nikt się nie posługuje?
na szkoleniu biznesowym
Oprawcowane przez: Cuatrecasas Gonçalves Pereira
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Six Sigma jako sposób intensyfikowania umiejętności

Obecnie niesamowicie trudno jest sprostać rynkowym wymaganiom. Najczęściej są one ogromne, chociaż wszystko jest, jak mówią, dla ludzi. Wybór określonej drogi dla siebie czasem może okazać się tym niewłaściwym.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Oprawcowane przez: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Specjalistyczne sympozja, jakie pomogą poszerzyć umiejętności zawodowe.

Tymczasowe okoliczności panujące na rynku pracy aż domagają się tego, aby pozostawać na bieżąco ze wszystkim co wydarzy się w dyscyplinie, w której działamy oraz żeby bezustannie się dokształcać. A naprawdę, dotyczy to każdej bez wyjątku dziedziny. Szczególnie odnosi się to do dyscyplin, w których panuje spory rozgłos.
konferencja
Oprawcowane przez: ITU Pictures
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać najlepsze pomieszczenie szkoleniowe w Gdańsku?

Zaplanowanie konferencji wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca, w którym można bez trudności zaprosić nawet dużą liczbę gości i w dogodnych warunkach podczas spotkania dostarczyć im informacje, na jakich nam zależy. Jeżeli potrzebne nam centrum konferencyjne w Gdańsku, trzeba orientować się, na co zwrócić szczególną uwagę, by wszystko odbywało się zgodnie z planem.
Szkolenie w firmie
Oprawcowane przez: Michael Cardus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

5 metod nauki angielskiego

Wśród niesamowicie rekomendowanych języków obcych to właśnie business english oferuje już dzisiaj w szczególnie atrakcyjnych cenach. Bezgraniczne możliwości wyboru pokazują, na jak wiele stać doświadczonych profesjonalistów. Pragną oni proponować swoim klientom jedynie to, co najlepsze, dlatego wybierają najlepsze możliwości. Ofert do dyspozycji klientów jest niemało, dlatego warto zwracać uwagę również na częste rekomendacje na odpowiednich stronach internetowych oraz rozbudowaną paletę możliwości do wyboru.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.