Na jakie rzeczy często mamy w zwyczaju przekazywać swój jeden procent podatku? Jakie mamy możliwości?

Robią jak każdego roku rozliczenie podatkowe, warto pomyśleć o wpisaniu 1 procenta z zeszłorocznego podatku na jakiś słuszny cel. Są organizacje, jakie potrafią zrobić dobry użytek z takich funduszy.

Continue reading

Dofinansowanie przedsiębiorstwa przez leasing – co lepiej wiedzieć o tej metodzie

Leasing to modna forma sfinansowania działalności przedsiębiorstwa. Uwzględniając coroczną dynamikę, widać dokładnie że należy do tych obszarów inwestycyjnych, które rozwijają się intensywnie.
Jasno rzecz ujmując, leasing to umowa pomiędzy stroną udostępniajacą przedmiot (inaczej leasingodawca) i stroną która korzysta z tego świadcznenia (leasingobiorca) na określony czas w zamian za ustalone prawnie ratalne opłaty.

Continue reading

Porządkowanie marketów oraz czyszczenie wykładzin – czyli, wielkie sprzątanie we Wrocławiu

Szukasz pracy? Jesteś niezastąpiony w porządkowaniu, lub najzwyczajniej szukasz roboty wewnątrz Wrocławiu? Zajrzyj na stronki przedsiębiorstw sprzątających, gdzie poszukują nowych chętnych do roboty! Boisz się, że nie dasz rady? Zacznij prosić o staż w którejś spośród firm, a oni na pewno Ci dopomogą, jeżeli zauważą, że posiadasz chęci oraz energię skierowaną do działania!
Przeciwko pozorom sprzątanie marketów Wrocław, nie bywa tak prostą sprawą, jakby się mogło zdawać.

Continue reading

Czym jest outsourcing?

Kadry, księgowość – co możemy powierzyć firmie zewnętrznej a także jakie to przyniesie nam korzyści?
Outsourcing, zatem przekazanie części obowiązków czy też procesów firmowych zewnętrznej, wyspecjalizowanej w konkretnej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz bardziej popularne hasło wśród średnich i małych biznesmenów.

Continue reading