Umowy
błąd
Podpatrzone na: pixabay.com

Kiedy oraz dlaczego pożyczka może okazać się dla mnóstwa osób bardzo pożądanym wyjściem?

W obecnych dniach bardzo popularne są tak zwane "chwilówki". Są to krótkookresowe pożyczki, jakie - przynajmniej w swym założeniu - mają pomóc ludziom w płaceniu jakichś nagłych i niespodziewanych należności.


Kiedy oraz dlaczego pożyczka może okazać się dla mnóstwa osób bardzo pożądanym wyjściem?

Jednak należy uważać, gdyż jest bardzo wiele firm udzielających pożyczek, jakie chociaż niezwykle z chęcią udzielają takiej pomocy, ale taka pożyczka jest często niezwykle znacznie oprocentowana.
biurowiec
Oprawcowane przez: Adam charette
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Masz działalność gospodarczą, ale nie posiadasz swojego biura? Nic straconego, ponieważ są interesujące metody, jak wirtualne biuro

Wirtualne biuro to jeden z najciekawszych pomysłów na to, by bez problemu założyć swoją firmę. Gdy masz pomysł na przedsiębiorstwo,z pewnością ostatnią rzeczą, której poszukujesz, jest zebranie dokumentacji po to, by zacząć legalną działalność.
księgowego
Oprawcowane przez: Montclair Film Festival
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy zainteresuje nas rachunek do umowy zlecenie?

Jeżeli podejmujemy jakąś działalność, to zobowiązujemy się do jej właściwego wykonania, a jednocześnie druga strona zobowiązana jest, do zapłaty za wykonaną pracę.
zwolnienia grupowe
Oprawcowane przez: Vernon Chan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie ograniczenia mogą obowiązywać zatrudniającego przy zastosowaniu tzw. zwolnień grupowych?

Czy wiesz, że nie dowolna firma mogłaby w dowolny sposób pożegnać się ze swymi członkami personelu? Zakończenie umowy o pracę można przeprowadzić na parę sposobów. Przykładowo, żeby zwierzchnik mógł jednorazowo zwolnić większą ilość pracowników, musi być ich przynajmniej dwudziestu.


Jakie ograniczenia mogą obowiązywać zatrudniającego przy zastosowaniu tzw. zwolnień grupowych?

Zatrudnieni, którzy na własnej skórze dowiedzieli się czym są w praktyce zwolnienia grupowe wiedza, że mają prawo dokonać rejestracji w Urzędzie pracy, ponieważ należy się im zasiłek dla bezrobotnych.
działalność
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozliczyć PIT? Zobacz, jak nie narazić się na odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełnienie deklaracji

W dzisiejszych czasach wypełnienie zeznań podatkowych bez wątpliwości dla mnóstwa osób jest prawdziwym koszmarem - zwłaszcza, iż żyjemy w czasach, gdzie sporo osób jest zatrudnionych w oparciu o śmieciowe umowy, często pracując w kilku miejscach jednocześnie.
negocjacje
Oprawcowane przez: Wawel Service

Renta dożywotnia - doskonały sposób na to, aby pozyskać dodatkowe źródło dochodu

Specjaliści alarmują: Europa starzeje się w niesłychanie szybkim tempie. Za pięćdziesiąt lat liczba emerytów na „starym kontynencie” wzrośnie przeszło dwukrotnie.
renta dożywotnia
Oprawcowane przez: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Odwrócona hipoteka – kiedy jest to właściwe rozwiązanie?

W ostatnich latach znacznie znaczniejsza popularnością cieszą się kredyty, które wielu ludzi określa jako odwrócona hipoteka. Czym tak rzeczywiście jest taki sposób szybkiego pozyskania pieniędzy? Dla jakich osób jest on przeznaczony a jak lepiej unikać tego obrotu sprawy? Czemu nie ciągle warto skorzystać z sposobności zorganizowania sobie dodatkowego dochodu, gdy może mieć to dla nas poważne konsekwencje?
prawnicy
Oprawcowane przez: ITU Pictures
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kwota asekuracyjna, interwent uboczny

Kaucja gwarancyjna jest to kwota pieniężna zdeponowana w celu udzielenia gwarancji dotrzymania zobowiązania i stanowi równolegle odszkodowanie za straty jakie mogą powstać wskutek nieprawidłowego wykonania zamówienia. Kaucja nie jest kwalifikowana na konto zapłaty i zostaje zwrócona w przypadku prawidłowego wywiązania się ze zobowiązania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.