Czas
obrazek - firma
Oprawcowane przez: Emiliano García-Page Sánchez
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Certyfikacja asme wymusza ciągłe dążenie do rozwoju

Jeśli chcemy coś kupić, to chcemy mieć gwarancję, że dokonujemy właściwego wyboru, a co się z tym wiąże, że nie będziemy żałowali własnej decyzji. Przez to nierzadko sprawdzamy, czy konkretny przedmiot posiada potrzebne atesty, a im bardziej surowe będą normy dla ich otrzymania, tym bardziej pewni mamy szansę być odpowiedniej jakości przedmiotu.
firma - odzwierciedlenie
Oprawcowane przez: HazteOir.org
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sale konferencyjne nad morzem to niesamowita oferta

Jeśli chcemy przygotować jakieś szkolenie, lub zetknąć się z większą rzeszą klientów, to ma szansę się okazać, że lepiej robimy, kiedy wynajmiemy do tego odpowiednią salę. W siedzibie firmy możemy nie posiadać miejsca o tej wielkości, albo może nie być ono odpowiednio wyposażone na tego rodzaju przedsięwzięcia.
Praca przy komputerze
Oprawcowane przez: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla firm

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w korporacji to kwestia priorytetowa. Od narzucenia systemu i kontroli należałoby zaczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić firmie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Oprawcowane przez: Efematic
Podpatrzone na: http://efematic.pl/

Obniżenie kosztów obsługi faktur

Ogarnął Cię fakturowy chaos? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.