Rynek pracy
asystentka prezesa
Oprawcowane przez: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Zobacz zawody pewnej przyszłości

rynek pracy podlega notorycznym przeistoczeniom wynikającym między innymi ze zmian demograficznych dokonujących się w społeczeństwie, z dynamicznego rozwoju innowacyjnych technologii i umiędzynarodowienia aktywności gospodarczej.


Zobacz zawody pewnej przyszłości

Czynniki te modyfikują profesje przyszłości – profesje, których przedstawiciele będą poszukiwani na rynku pracy.
Przyjaciele
Oprawcowane przez: Maryland GovPics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przybywa propozycji zatrudnienia. Przeczytaj, w jakich branżach najwięcej

Niektórzy będą mieć większy aniżeli drudzy kłopot ze znalezieniem zatrudnienia, bowiem na ich wyuczony fach nie ma aktualnie popytu. Bywają też takie zawody, których przedstawiciele zostaną wchłonięci przez rynek pracy niemalże „w każdej ilości”.
spółka
Oprawcowane przez: Tom Chapman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doradca zawodowy - jaki dokładnie bywa zakres jego obowiązków oraz jakich informacji możemy dowiedzieć się w trakcie spotkania?

Nie jeden raz przez własne życie zastanawiamy się, czym dokładnie moglibyśmy się zajmować. Bardzo wielu spośród nas w ogóle nie posiada na siebie żadnego pomysłu no i zamęcza się, próbując odnaleźć "swoją drogę".
Drukarnia
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Pomysł na biznes: biuro księgowe

Prywatny interes – niezależność, bycie samemu sobie szefem! Brzmi świetnie, prawda? Jednakże uruchamiając prywatny interes powinniśmy pamiętać o tym, iż sukces całego przedsięwzięcia w ogromnej mierze zależy od naszej zawziętości oraz znajomości rynku.


Pomysł na biznes: biuro księgowe

Spoglądając na cenniki biur rachunkowych mogłoby się zdawać, że uruchomienie własnej działalności tego typu to doskonały sposób na wkroczenie na rynek pracy jako niezależny pracodawca.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście lub nawet więcej lat. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się nierzadko i nieustannie rozwija się swe umiejętności, by nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Jakie szkolenia warto zrobić?
ubezpieczenia
Podpatrzone na: pixabay

Zawód agenta ubezpieczeniowego – na czym polega. Zwróć uwagę - o czym należy mieć świadomość?

Obecnie rynek pracy w naszym kraju lekko się poprawia, rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju specjalistów świadczących usługi w różnych branżach. Mowa tu nie tylko o inżynierach i technikach, lecz także np. o ludziach zainteresowanych pracą w ogromnych korporacjach. Jako przykład można tu podać duże firmy ubezpieczeniowe, poszukujące osób które sprawdzą się na stanowisku agenta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.