Rynek pracy
asystentka prezesa
Oprawcowane przez: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Zobacz zawody pewnej przyszłości

rynek pracy podlega notorycznym przeistoczeniom wynikającym między innymi ze zmian demograficznych dokonujących się w społeczeństwie, z dynamicznego rozwoju innowacyjnych technologii i umiędzynarodowienia aktywności gospodarczej.


Zobacz zawody pewnej przyszłości

Czynniki te modyfikują profesje przyszłości – profesje, których przedstawiciele będą poszukiwani na rynku pracy.
Przyjaciele
Oprawcowane przez: Maryland GovPics
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przybywa propozycji zatrudnienia. Przeczytaj, w jakich branżach najwięcej

Niektórzy mają większy niż pozostali problem ze znalezieniem zatrudnienia, bowiem na ich wyuczony fach nie ma w tej chwili popytu. Bywają także takie profesje, których przedstawiciele zostaną wchłonięci przez rynek pracy nieomalże „w każdej liczbie”.
spółka
Oprawcowane przez: Tom Chapman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doradca zawodowy - jaki dokładnie bywa zakres jego obowiązków oraz jakich informacji możemy dowiedzieć się w trakcie spotkania?

Nie jednokrotnie przez własne życie rozmyślamy nad tym, czym moglibyśmy się zajmować. Bardzo wielu z nas nie posiada na siebie żadnego pomysłu no i męczy się, próbując odnaleźć "własną drogę".
Drukarnia
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Pomysł na biznes: biuro księgowe

Prywatny biznes – autonomia, bycie samemu sobie gospodarzem! Brzmi doskonale, prawda? Jednakże zakładając własny biznes należy pamiętać o tym, że powodzenie całego przedsięwzięcia w dużej mierze zależy od naszej zawziętości oraz znajomości rynku.


Pomysł na biznes: biuro księgowe

Spoglądając na taryfy biur księgowych mogłoby się wydawać, iż otwarcie prywatnej działalności tego rodzaju to kapitalny sposób na wejście na rynek pracy jako niezależny przedsiębiorca.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście lub nawet więcej lat. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się nierzadko i nieustannie rozwija się swe umiejętności, by nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Jakie szkolenia warto zrobić?
ubezpieczenia
Podpatrzone na: pixabay

Zawód agenta ubezpieczeniowego – na czym polega. Zwróć uwagę - o czym należy mieć świadomość?

We współczesnych czasach rynek pracy w naszym kraju lekko się poprawia, wzrasta zapotrzebowanie na różnego rodzaju specjalistów świadczących usługi w różnorakich branżach. Mowa tu nie tylko o inżynierach i technikach, lecz również np. o ludziach zainteresowanych pracą w ogromnych korporacjach. Przykładem mogą tu być duże firmy ubezpieczeniowe, poszukujące osób które mogą się sprawdzić na stanowisku agenta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.