Pracodawcy
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego
Oprawcowane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kurs na wózek widłowy jest obecnie niezwykle na czasie

Wózki widłowe wymagają dużych umiejętności, gdyż są to urządzenia prowadzone przez człowieka i funkcjonują one inaczej niż na przykład samochody. Oczywiście wózki takiego typu wykorzystywane są w pracach przemysłowych i gospodarczych i żeby mieć możliwość nimi pracować, należy przejść niezbędny kurs przygotowawczy, który kończy się egzaminem i uzyskuje się uprawnienia do wykonywania pracy na tym urządzeniu.
przelew
Oprawcowane przez: Swissdave

W jaki sposób znaleźć pracę? Nieco skutecznych rad

Powiada się, iż dyplom uczelni wyższej a także tytuł magistra otwierają nam drzwi do świetlanej przyszłości. To nie jest prawda. Ukończenie studiów może, lecz wcale nie musi zagwarantować nam wyśnionej pracy.


W jaki sposób znaleźć pracę? Nieco skutecznych rad

Stopa bezrobocia wśród młodych z roku na rok maleje, jednakże czasem Pracodawcy są wyjątkowo nieskorzy do przyjmowania niewyrobionych pracobiorców, stawiając tym samym na w wyższym stopniu obeznanych.
Dziecko śpiące
Oprawcowane przez: Janpol
Podpatrzone na: Janpol

Czy zainteresuje nas wynajem pracowników?

Czasami dzieje się tak, że przez znaczniejszą część roku konieczny nam jest niewielki zespół podwładnych, bo są oni w stanie poradzić sobie z tą liczbą roboty, którą posiadają.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez rynek pracy. Minęły już czasy, gdy w jednym zakładzie pracy pracowało się przez niemalże całe życie. Obecnie pracę zmienia się często i nieustannie zdobywa nowe umiejętności, ażeby nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na znalezienie dobrze płatnej pracy. Które szkolenia winniśmy zrobić?
edukacja
Oprawcowane przez: BCcampus_News
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nauka włoskiego i kurs włoskiego – frazy za pomocą, których każda jednostka znajdzie stosowny dla siebie kurs z języka włoskiego na potrzebnym poziomie

Jest kilka kompetencji koniecznych ludziom do prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszych czasach. Kompetencje te przemieniają się razem z czasem, postępem technologicznym i gospodarczym. Do umiejętności, które kiedyś nie były jednostkom konieczne a teraz są mu niezbędne do życia to chociażby obsługa różnych sprzętów technologicznych czy znajomość różnych języków obcych.
Grupa pracowników firmy
Oprawcowane przez: Dick Thomas Johnson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy nie lubisz ograniczeń narzucanych przez miejsce zatrudnienia, powinieneś zostać wolnym strzelcem

Większość ludzi marzy o atrakcyjnej oraz pewnej posadzie, która zapewnia stałe godziny pracy oraz godziwe zarobki. Jednak nie brak ludzi, którzy nie uznają takich ograniczeń w pracy i kiepsko czują się, pracując w przestrzeni biurowej. Wolą przyjmować luźne zlecenia oraz pracować w rzeczywistości na własny rachunek.
Biznesmen
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Własna firma – trudna przeprawa, ale jednak warto. Pamiętaj jednak o paru podstawowych rzeczach, a będzie łatwiej

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej zawsze jest obarczone ryzykiem. Nie mamy w tej sytuacji szefa, jakby to było w normalnej firmie, więc sami musimy sobie poradzić z wieloma kryzysami. Dodatkowo, należy liczyć się z pomyłkami, które mogą nas kosztować wiele, ze zmianami przepisów, które mogą się odbić na naszej branży i wiele innych. Ogólnie, każdego dnia powinniśmy być przygotowani na coś nowego, tak więc własna firma to pomysł dla ludzi przekonanych i zdecydowanych, że to co robią jest naprawdę istotne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.