Pracodawcy
Pracownicy pracują za pomocą wózka widłowego
Oprawcowane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kurs na wózek widłowy jest obecnie niezwykle na czasie

Wózki widłowe wymagają dużych umiejętności, ponieważ są to pojazdy sterowane przez człowieka i funkcjonują one inaczej niż np. samochody. Oczywiście wózki takiego typu stosowane są w pracach przemysłowych i gospodarczych i by móc nimi pracować, trzeba przejść odpowiedni kurs przygotowawczy, który kończy się egzaminem i dzięki temu zdobywa się uprawnienia do pracy na takim urządzeniu.
przelew
Oprawcowane przez: Swissdave

W jaki sposób znaleźć pracę? Nieco skutecznych rad

Powiada się, że dyplom wyższej uczelni a także tytuł magistra otwierają nam drzwi do przecudownej przyszłości. To nieprawda. Ukończenie studiów może, ale w ogóle nie musi zagwarantować nam wymarzonej pracy.


W jaki sposób znaleźć pracę? Nieco skutecznych rad

Poziom bezrobocia wśród młodych osób z roku na rok obniża się, jednak czasem Pracodawcy są szczególnie niechętni do przyjmowania niewykwalifikowanych pracowników, stawiając tym samym na bardziej kompetentnych.
Dziecko śpiące
Oprawcowane przez: Janpol
Podpatrzone na: Janpol

Czy zainteresuje nas wynajem pracowników?

Czasami dzieje się tak, że przez znaczniejszą część roku potrzebny nam jest niewielki zespół podwładnych, ponieważ są oni w stanie poradzić sobie z tą ilością roboty, którą mają.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście lub nawet więcej lat. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się nierzadko i nieustannie rozwija się swe umiejętności, by nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Jakie szkolenia warto zrobić?
edukacja
Oprawcowane przez: BCcampus_News
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nauka włoskiego i kurs włoskiego – frazy za pomocą, których każda jednostka znajdzie stosowny dla siebie kurs z języka włoskiego na potrzebnym poziomie

Jest kilka umiejętności niezbędnych jednostkom do prawidłowego funkcjonowania w dzisiejszych czasach. Umiejętności te zmieniają się razem z czasem, rozkwitem technologicznym i gospodarczym. Do umiejętności, które niegdyś nie były jednostkom konieczne a teraz są mu nieodzowne do życia to choćby obsługa różnorakich sprzętów technicznych czy znajomość różnorodnych języków obcych.
Grupa pracowników firmy
Oprawcowane przez: Dick Thomas Johnson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kiedy nie lubisz ograniczeń narzucanych przez miejsce zatrudnienia, powinieneś zostać wolnym strzelcem

Większość ludzi marzy o atrakcyjnej oraz pewnej pracy, która zapewnia określone godziny pracy i dobre wynagrodzenie. Niemniej nie brakuje ludzi, którzy nie uznają podobnych ograniczeń w pracy i źle czują się, pracując w przestrzeni biurowej. Wolą brać luźne zadania oraz pracować w rzeczywistości na swój rachunek.
Biznesmen
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Własna firma – trudna przeprawa, ale jednak warto. Pamiętaj jednak o paru podstawowych rzeczach, a będzie łatwiej

Prowadzenie własnej firmy zawsze jest trudne i ryzykowne. Nie mamy w tej sytuacji szefa, jakby to było w normalnej firmie, więc sami jesteśmy zmuszeni sobie poradzić z wieloma problemami. Dodatkowo, musimy liczyć się z błędami, jakie mogą nas kosztować wiele, ze zmianami przepisów, jakie mogą uderzyć bezpośrednio w branżę, w której działamy i wiele innych. Ogólnie, każdego dnia musimy być przygotowani na coś nowego, tak więc własna firma to pomysł dla ludzi zdecydowanych i przekonanych, iż to co robią ma sens.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.