Transport
transport koleją
Oprawcowane przez: Train Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spedycja kolejowa – jak bezproblemowo przeprawić dystrybucję naszych produktów za granicę?

Logistyka to bez cienia wątpliwości jedna z branż, która w ostatnim czasie rozwija się w szczególnie dynamicznym tempie. Ma to związek w pierwszej kolejności z tym, że mnóstwo przedsiębiorstw gwarantujących wspomniane usługi dąży do tego, żeby zminimalizować ponoszone przez nie wydatki. Jest to o tyle znaczące, że z tego powodu mamy okazję również zagwarantować naszym konsumentom jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Regały magazynowe

Można by się spodziewać, że bliski transport ciężkich ładunków wymaga skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem, przeważnie wykorzystuje się w tym celu przenośniki rolkowe.

Przenośniki rolkowe umożliwiają bliski transport ciężkich ładunków. Ze względu na taką a nie inną nawierzchnię transporterów rolkowych, przenoszone ładunki mają przeważnie dosyć nieskomplikowany kształt. Są to między innymi skrzynie, pudła, worki, palety, plastikowe pojemniki itp. Bardzo ważną zaletą przenośników jest możliwość zmienianiaich struktury. Dlatego można dowolnie zmieniać ich rozmiar albo poziom wysokości. W halach przemysłowych przenośniki rolkowe stanowią skomplikowany system zespolonych ze sobą taśm.
efekty
Oprawcowane przez: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Agent od ubezpieczeń - czyli, kilkanaście słówek na temat tego, co dobrze jest na jego temacik wiedzieć

Czym dokładnie jest ubezpieczenie, każdziutki spośród nas doskonale wie - bywa to coś, co powinno przekazać nam gwarancję tego, iż nam lub naszym bliskim nic się nie stanie.
sanitariusz
Oprawcowane przez: Gobierno Cholula
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Hospitalizacyjni aniołowie - czyli na kogo, poza lekarzami, możemy liczyć w sytuacji zagrożenia życia

Zdrowie jest najdroższym błogosławieństwem. Powinniśmy je doceniać i troszczyć się o nie na każdym kroku. Czasami jednak przytrafiają się sytuacje, gdy jesteśmy całkowicie zdani na łaskę innych.


Podróżowanie z bagażem
Oprawcowane przez: Holly Hudson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak niedrogo, szybko i bez strachu dojeżdżać do pracy?

Wiele osób pracuje w większej odległości od swojego domu, niekiedy do pokonania może być nawet kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę. To zjawisko jest widoczne zwłaszcza w okolicach dużych fabryk oraz zakładów przemysłowych, które zatrudniają tysiące pracowników z okolicznych miejscowości.
karton
Oprawcowane przez: SalTheColourGeek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tektura, zastosowanie

Niewątpliwie tektura falista jest materiałem opakowaniowym przyszłości . Lekka, mocna, trwała – i przede wszystkim, skuteczna. Co więcej, w przeciwieństwie do innych materiałów nie tylko podlega procesowi recyklingu, ale jest całkowicie odnawialna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.