Transport
transport koleją
Oprawcowane przez: Train Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spedycja kolejowa – jak bezproblemowo przeprawić dystrybucję naszych produktów za granicę?

Logistyka to bez cienia wątpliwości jedna z branż, która w ostatnim czasie rozwija się w szczególnie dynamicznym tempie. Ma to związek w pierwszej kolejności z tym, że mnóstwo przedsiębiorstw gwarantujących wspomniane usługi dąży do tego, żeby zminimalizować ponoszone przez nie wydatki. Jest to o tyle znaczące, że z tego powodu mamy okazję również zagwarantować naszym konsumentom jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Regały magazynowe

Można by się spodziewać, że bliski transport ciężkich ładunków wymaga skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem, przeważnie wykorzystuje się w tym celu przenośniki rolkowe.

Przenośniki rolkowe umożliwiają bliski transport ciężkich ładunków. Ze względu na taką a nie inną nawierzchnię transporterów rolkowych, przenoszone ładunki mają przeważnie dosyć nieskomplikowany kształt. Są to między innymi skrzynie, pudła, worki, palety, plastikowe pojemniki itp. Bardzo ważną zaletą przenośników jest możliwość zmienianiaich struktury. Dlatego można dowolnie zmieniać ich rozmiar albo poziom wysokości. W halach przemysłowych przenośniki rolkowe stanowią skomplikowany system zespolonych ze sobą taśm.
efekty
Oprawcowane przez: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Agent od ubezpieczeń - czyli, kilkanaście słówek na temat tego, co dobrze jest na jego temacik wiedzieć

Czym dokładnie bywa ubezpieczenie, każdziutki z nas samych bardzo dobrze wie - bywa to coś, co powinno przekazać nam gwarancję tego, iż nam albo naszym najbliższym nic się nie wydarzy.
sanitariusz
Oprawcowane przez: Gobierno Cholula
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Hospitalizacyjni aniołowie - czyli na kogo, poza lekarzami, możemy liczyć w sytuacji zagrożenia życia

Zdrowie jest najdroższym błogosławieństwem. Powinniśmy je cenić i troszczyć się o nie bez względu na wszystko. Czasem jednak przytrafiają się okoliczności, kiedy zmuszeni jesteśmy szukać pomocy u obcych.


Podróżowanie z bagażem
Oprawcowane przez: Holly Hudson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak niedrogo, szybko i bez strachu dojeżdżać do pracy?

Wiele osób pracuje w większej odległości od swojego domu, niekiedy do pokonania może być nawet kilkadziesiąt kilometrów w jedną stronę. To zjawisko jest widoczne zwłaszcza w okolicach dużych fabryk oraz zakładów przemysłowych, które zatrudniają tysiące pracowników z okolicznych miejscowości.
karton
Oprawcowane przez: SalTheColourGeek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tektura, zastosowanie

Nie ma wątpliwości, że tektura falista jest materiałem opakowaniowym przyszłości . Lekkich rozmiarów, mocna, trwała – a przede wszystkim, skuteczna. Co ważne, w przeciwieństwie do innych materiałów nie tylko podlega procesowi recyklingu, ale może być nieskończoną ilość razy odnawialna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.