Język
darmowy
Oprawcowane przez: PROXXON
Podpatrzone na: PROXXON

W jaki sposób zostać tłumaczem - poradnik

Profesja tłumacza nie jest dla wszystkich i nie każdy tłumaczem może zostać.


W jaki sposób zostać tłumaczem - poradnik

Zastanów się, czy odpowiadają ci całe godziny spędzone przed kompem, żmudne sprawdzanie własnej pracy po raz setny z kolei, poszukiwanie odpowiednika jednej wyłącznie frazy przez parę godzin.
Dziecięcy sen
Oprawcowane przez: Fabryka Materacy Janpol
Podpatrzone na: Fabryka Materacy Janpol

Dobrą pracę można odnaleźć także z pomocą specjalistycznej agencji, dzisiaj funkcjonują one w większości dużych ośrodków

Najczęściej kiedy szuka się pracy, robi się to osobiście, przeglądając oferty w lokalnej prasie lub w sieci. Należy jednak pamiętać, że istnieje też inna opcja działania, bo można korzystać z pomocy agencji zatrudnienia.


tłumacz
Oprawcowane przez: Jana Svarova
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyspecjalizowani tłumacze i ich oferta

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest niezwykle cenna. Już małym dzieciom wpaja się, jak niezwykle istotna jest nauka języków, zwłaszcza angielskiego. Dzięki temu bowiem możliwe jest nawiązywanie kontaktów z osobami zamieszkującymi inne kraje, a nierzadko również z obcokrajowcami przyjeżdżającymi do kraju.
studia
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Nieznane języki innych krajów – większe możliwości na polskim rynku pracy

Zachęcają nas do uczenia się języków znanych. Wspomina się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. A czy nie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Język angielski już opanowałeś, drugi taki język też będzie Ci pomocny. To wszystko to racja, znajomość angielskiego to minimum, ale wybór kolejnego jest bardzo istotny. Jednak zachęcamy do wyboru mniej popularnego, bardziej niszowego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.