Praca
NLP
Podpatrzone na: polskaakademianlp.pl

Kilka najważniejszych informacji na temat metod NLP, w jaki sposób wpływają one na rozwijanie osobistego potencjału.

Gdy widzi się kogoś, kto odniósł jakiś sukces od razu rodzi się pytanie, jak on to zrobił. Czy stało się to tylko w wyniku bardzo szczęśliwego splotu okoliczności, czy jednak za tego typu sukcesem będzie stać duża wiedza, wielki nakład pracy czy ponadprzeciętne zdolności. Pytania o takiej treści zadała sobie w połowie lat siedemdziesiątych niewielka grupa znanych naukowców, i zajęła się badaniem reguł, którymi posługiwali się ludzie odnoszący wybitne sukcesy.
Młotek sędziego
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Do kogo zwrócić się o poradę prawną w Niemczech?

Zburzenie muru dzielącego Berlin 23 lata temu to były narodziny nowego rozdziału w historii państwa niemieckiego, Polski i świata. Zmierzch kontroli radzieckiej w państwach Europy środkowej i wschodniej zauważalnie wzmocnił postawy współpracy. Zjednoczone Niemcy, suwerenna Polska i ćwierć setki innych krajów wstąpiło do Unii Europejskiej, wielkiego sojuszu gospodarczego, obywatelskiego i politycznego.
dokumenty
Oprawcowane przez: Yuri Samoilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaangażowanie doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Zmieniająca się pozycja gospodarcza w kraju wymaga od przedsiębiorców elastyczności. Jeśli przedsiębiorca potrzebuje w całości dyspozycyjnych, doświadczonych i zmotywowanych do pracy profesjonalistów, a w kraju jest deficyt w tej branży, właściwym rozwiązaniem będą pracownicy z Ukrainy.
samochód
Oprawcowane przez: NRMA Motoring and Services
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonuje biznes franczyzowy i czy warto w niego inwestować?

Dzisiaj otworzenie własnej firmy niejednokrotnie nie musi łączyć się z konstruowaniem idei i całości od początku. Coraz częściej pojmowane są pożytki płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozbudowa firmy jest znacznie łatwiejsze.
kryptowaluty
Oprawcowane przez: swimboy1

Każda metoda na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest dobra.

Szukając innych źródeł finansowania, niż wyłącznie praca zarobkowa, możemy zwiększyć swoje oszczędności, uchronić przyszłość swoją i rodziny oraz zdobyć pieniądze na przyjemności. Stąd też coraz większą popularnością cieszy się gra na giełdzie.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w świecie, w którym rozwój jest naprawdę ceniony i wymagany przez rynek pracy. Minęły już czasy, kiedy w jednym zakładzie pracy pracowało się przez kilkanaście albo nawet więcej lat. Aktualnie pracę zmienia się nierzadko i nieustannie gromadzi nowe umiejętności, ażeby nie wypaść z rynku i nie utracić szansy na odszukanie dobrej pracy. Które kursy winniśmy zrobić?
praca na komputerze
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Propozycje pracy w Internecie - jak ich wyszukiwać?

Poszukując pracy, coraz częściej sięgamy do Internetu. Powód jest niezwykle prosty - szukanie pracy przez Net często jest znacznie bardziej efektywniejsze, co więcej jest łatwiejsze i prędzej przynosi rezultaty.
rachunki
Oprawcowane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak przygotować się ewidencjonowania księgowości w naszej jednostce?

Nie da się ukryć faktu, że pragnieniem sporej części z nas jest zarejestrowanie osobistej działalności ekonomicznej. Jest to bowiem wypróbowana metoda na uzyskiwanie przez nas stosunkowo dużych dochodów finansowych. Obok pracy na stabilnym etacie jest to najczęściej selekcjonowana przez nas forma zdobywania środków do życia.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla pasjonatów technologi oraz przedsiębiorstw.

Organizacja różnego rodzaju imprez czy wydarzeń jest w ostatnich latach dobrym pomysłem na własny biznes. Duże spółki ale i mniejsze przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle przeznaczają na to duży budżet, jednak brak im czasu lub pracowników, którym mogliby przydzielić tę pracę. W tej sytuacji zwracają się do agencji specjalizujących się w takich działaniach.
rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób obecnie z sukcesami poszukiwać zatrudnienia?

Poszukiwanie pracy to długotrwały proces. Niezbędne jest bowiem odnalezienie interesującego nas anonsu, stworzenie dokumentów aplikacyjnych jak i wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, jaki w wielu firmach trwa nawet parę tygodni. Im wyższe stanowisko, tym pokaźniejsza liczba stopni rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na dzień podpisania umowy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.