Praca
NLP
Podpatrzone na: polskaakademianlp.pl

Kilka najważniejszych informacji na temat metod NLP, w jaki sposób wpływają one na rozwijanie osobistego potencjału.

Gdy widzi się kogoś, kto odniósł jakiś sukces od razu rodzi się pytanie, w jaki sposób tego dokonał. Czy odbyło się to tylko w wyniku jakiś częśliwych okoliczności, czy jednak za tego typu sukcesem stała duża wiedza, ogromna ilość pracy czy nieprzeciętne umiejętności. Pytania o takiej treści zadała sobie w połowie lat siedemdziesiątych grupa znanych naukowców, i rozpoczęła badania nad regułami, którymi posługują się ludzie odnoszący wybitne sukcesy.
Młotek sędziego
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Do kogo zwrócić się o poradę prawną w Niemczech?

Zburzenie muru dzielącego Berlin 23 lata temu to były narodziny nowego rozdziału w historii państwa niemieckiego, Polski i świata. Zmierzch kontroli radzieckiej w państwach Europy środkowej i wschodniej zauważalnie wzmocnił postawy współpracy. Zjednoczone Niemcy, suwerenna Polska i ćwierć setki innych krajów wstąpiło do Unii Europejskiej, wielkiego sojuszu gospodarczego, obywatelskiego i politycznego.
dokumenty
Oprawcowane przez: Yuri Samoilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaangażowanie doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Zmieniająca się sytuacja ekonomiczna w kraju wymaga od przedsiębiorców elastyczności. Jeżeli przedsiębiorca pragnie w całości dyspozycyjnych, doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów, a w kraju jest niedobór w tej branży, odpowiednim rozstrzygnięciem będą pracownicy z Ukrainy.
samochód
Oprawcowane przez: NRMA Motoring and Services
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonuje biznes franczyzowy i czy warto w niego inwestować?

Dzisiaj otworzenie własnej firmy niejednokrotnie nie musi łączyć się z konstruowaniem idei i całości od początku. Coraz częściej pojmowane są pożytki płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozbudowa firmy jest znacznie łatwiejsze.
kryptowaluty
Oprawcowane przez: swimboy1

Każda metoda na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest dobra.

Poszukując innych źródeł finansowania, niż jedynie praca zarobkowa, możemy pomnożyć swoje oszczędności, uchronić przyszłość swoją i dzieci oraz zyskać pieniądze na przyjemności. Jedną z opcji wartą przemyślenia jest na przykład inwestowanie na giełdzie.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, gdy rozwój jest rzeczywiście ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, gdy w jednym miejscu pracy pracowało się przez niemalże całe życie. W dniu dzisiejszym miejsce pracy zmienia się często i nieustannie zdobywa nowe umiejętności, żeby nie wypaść z rynku i nie utracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Które szkolenia warto zrobić?
praca na komputerze
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Propozycje pracy w Internecie - jak ich wyszukiwać?

Poszukując pracy, coraz częściej sięgamy do Internetu. Powód jest niezwykle prosty - wyszukiwanie pracy przez Sieć nierzadko jest znacznie bardziej efektywniejsze, co więcej jest łatwiejsze i prędzej przynosi wyniki.
rachunki
Oprawcowane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak przygotować się ewidencjonowania księgowości w naszej jednostce?

Nie da się ukryć faktu, że pragnieniem sporej części z nas jest zarejestrowanie osobistej działalności ekonomicznej. Jest to bowiem wypróbowana metoda na uzyskiwanie przez nas stosunkowo dużych dochodów finansowych. Obok pracy na stabilnym etacie jest to najczęściej selekcjonowana przez nas forma zdobywania środków do życia.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla pasjonatów technologi oraz przedsiębiorstw.

Organizacja różnego typu imprez czy spotkań biznesowych stało się w ostatnich latach niezłym pomysłem na własny interes. Korporacje ale i niewielkie firmy organizują różnego rodzaju konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle mają na to spory budżet, lecz brakuje im czasu lub pracowników, którym mogą powierzyć to zajęcie. W tej sytuacji zwracają się do firm specjalizujących się w takich działaniach.
rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób obecnie z sukcesami poszukiwać zatrudnienia?

Poszukiwanie pracy to długotrwały proces. Niezbędne jest bowiem odnalezienie interesującego nas anonsu, stworzenie dokumentów aplikacyjnych jak i wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, jaki w wielu firmach trwa nawet parę tygodni. Im wyższe stanowisko, tym pokaźniejsza liczba stopni rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na dzień podpisania umowy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.