Praca
NLP
Podpatrzone na: polskaakademianlp.pl

Kilka najważniejszych informacji na temat metod NLP, w jaki sposób wpływają one na rozwijanie osobistego potencjału.

Gdy widzi się kogoś, kto odniósł jakiś sukces od razu rodzi się pytanie, jak on to zrobił. Czy stało się to tylko w wyniku bardzo szczęśliwego splotu okoliczności, czy jednak za takim sukcesem stała spora wiedza, ogromna ilość pracy czy ponadprzeciętne umiejętności. Pytania o takiej treści postanowiła sobie zadać w latach siedemdziesiątych grupa znanych naukowców, i zajęła się badaniem reguł, którymi posługiwali się ludzie dochodzący do wybitnych sukcesów.
Młotek sędziego
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Do kogo zwrócić się o poradę prawną w Niemczech?

Obalenie Muru Berlińskiego 23 lata temu to było otwarcie dobrej karty w dziejach Niemiec, Polski i Europy. Ostateczny upadek socjalizmu w państwach Europy środkowej i wschodniej radykalnie pobudził postawy integracyjne. Połączone NRD i RFN, wolna Polska i ćwierć setki innych krajów należy do Unii Europejskiej, wielkiego sojuszu handlowego, społecznego i politycznego.
dokumenty
Oprawcowane przez: Yuri Samoilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaangażowanie doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Przekształcająca się sytuacja gospodarcza w Polsce wymaga od przedsiębiorców elastyczności. Jeśli przedsiębiorca pragnie w pełni dyspozycyjnych, kompetentnych i zmotywowanych do pracy specjalistów, a w kraju jest deficyt w tej specjalności, właściwym rozwiązaniem będą pracownicy z Ukrainy.
samochód
Oprawcowane przez: NRMA Motoring and Services
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonuje biznes franczyzowy i czy warto w niego inwestować?

Dzisiaj otworzenie własnej firmy niejednokrotnie nie musi łączyć się z konstruowaniem idei i całości od początku. Coraz częściej pojmowane są pożytki płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozbudowa firmy jest znacznie łatwiejsze.
kryptowaluty
Oprawcowane przez: swimboy1

Każda metoda na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest dobra.

Szukając innych źródeł finansowania, niż wyłącznie praca zarobkowa, możemy zwiększyć swoje oszczędności, uchronić przyszłość swoją i rodziny oraz zdobyć pieniądze na przyjemności. Stąd też coraz większą popularnością cieszy się gra na giełdzie.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście lub nawet więcej lat. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się nierzadko i nieustannie rozwija się swe umiejętności, by nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Jakie szkolenia warto zrobić?
praca na komputerze
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Propozycje pracy w Internecie - jak ich wyszukiwać?

Szukając pracy, coraz częściej sięgamy do Netu. Powód jest niezmiernie prosty - poszukiwanie pracy przez Net w wielu przypadkach jest sporo bardziej efektywniejsze, co więcej jest prostsze i prędzej przynosi wyniki.
rachunki
Oprawcowane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak przygotować się ewidencjonowania księgowości w naszej jednostce?

Nie da się ukryć zjawiska, że pragnieniem dużej części z nas jest zarejestrowanie prywatnej aktywności gospodarczej. Jest to bowiem sprawdzona metoda na generowanie przez nas względnie znaczących dochodów pieniężnych. Obok pracy na stałym etacie jest to przeważnie wybierana przez nas odmiana zdobywania środków do życia.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla pasjonatów technologi oraz przedsiębiorstw.

Organizowanie różnego rodzaju imprez czy spotkań biznesowych jest w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Duże spółki ale i niewielkie przedsiębiorstwa organizują różnego rodzaju konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zazwyczaj mają na to duży budżet, ale brak im czasu lub ludzi, którym mogliby przydzielić organizację. W takiej sytuacji zwracają się do agencji wyspecjalizowanych w takich działaniach.
rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób obecnie z sukcesami poszukiwać zatrudnienia?

Poszukiwanie pracy to długotrwały proces. Niezbędne jest bowiem odnalezienie interesującego nas anonsu, stworzenie dokumentów aplikacyjnych jak i wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, jaki w wielu firmach trwa nawet parę tygodni. Im wyższe stanowisko, tym pokaźniejsza liczba stopni rekrutacji jak i dłuższy czas oczekiwania na dzień podpisania umowy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.