Praca
NLP
Podpatrzone na: polskaakademianlp.pl

Kilka najważniejszych informacji na temat metod NLP, w jaki sposób wpływają one na rozwijanie osobistego potencjału.

Gdy się widzi kogoś, kto odniósł jakiś sukces od razu powstaje pytanie, w jaki sposób tego dokonał. Czy stało się to jedynie w wyniku bardzo szczęśliwego splotu okoliczności, czy też za tego typu sukcesem będzie stać spora wiedza, ogromna ilość pracy czy ponadprzeciętne umiejętności. Takie pytanie zadała sobie w latach siedemdziesiątych grupa znanych naukowców, i zajęła się badaniem reguł, którymi posługują się ludzie odnoszący wybitne sukcesy.
Młotek sędziego
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Do kogo zwrócić się o poradę prawną w Niemczech?

Upadek Muru Berlińskiego 23 lata temu stał się początkiem nowego rozdziału w dziejach RFN, Polski i kontynentu. Zmierzch kontroli radzieckiej w krajach europejskich niesamowicie przyspieszył postawy współpracy. Nowe Niemcy, wolna Polska i dwadzieścia pięć państw należy do Unii Europejskiej, największego na świecie związku ekonomicznego, społecznego i państwowego.
dokumenty
Oprawcowane przez: Yuri Samoilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zaangażowanie doświadczonych i zmotywowanych do pracy specjalistów

Przekształcająca się sytuacja gospodarcza w kraju wymaga od przedsiębiorców elastyczności. Jeżeli przedsiębiorca potrzebuje w całości dyspozycyjnych, profesjonalnych i zmotywowanych do pracy profesjonalistów, a w kraju jest brak w tej branży, odpowiednim rozwiązaniem będą pracownicy z Ukrainy.
samochód
Oprawcowane przez: NRMA Motoring and Services
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonuje biznes franczyzowy i czy warto w niego inwestować?

Dzisiaj założenie własnej firmy wielokrotnie nie musi łączyć się z konstruowaniem idei i wszystkiego od początku. Coraz częściej pojmowane są pożytki płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozbudowa firmy jest o wiele prostsze.
kryptowaluty
Oprawcowane przez: swimboy1

Każda metoda na zdobycie dodatkowych pieniędzy jest dobra.

Poszukując dodatkowych źródeł finansowania, niż wyłącznie praca zarobkowa, możemy zwiększyć swoje oszczędności, uchronić przyszłość swoją i dzieci oraz zyskać pieniądze na przyjemności. Jednym z wariantów wartym przemyślenia jest na przykład inwestowanie na giełdzie.
szkolenia
Oprawcowane przez: US Department of Education
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które kursy winniśmy zrobić, by dostać pracę?

Żyjemy w czasach, kiedy rozwój jest niezwykle ceniony i wymagany przez pracodawców. Minęły już czasy, kiedy w jednym miejscu pracy pracowało się przez kilkanaście lub nawet więcej lat. W dniu dzisiejszym pracę zmienia się nierzadko i nieustannie rozwija się swe umiejętności, by nie wypaść z obiegu i nie stracić szansy na odnalezienie satysfakcjonującej pracy. Jakie szkolenia warto zrobić?
praca na komputerze
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Propozycje pracy w Internecie - jak ich wyszukiwać?

Poszukując pracy, coraz częściej sięgamy do Internetu. Powód jest bardzo prosty - szukanie pracy przez Internet częstokroć jest sporo bardziej efektywniejsze, do tego jest prostsze i prędzej przynosi wyniki.
rachunki
Oprawcowane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak przygotować się ewidencjonowania księgowości w naszej jednostce?

Nie da się zanegować faktu, że pragnieniem sporej części z nas jest otworzenie prywatnej aktywności ekonomicznej. Jest to bowiem sprawdzona metoda na zdobywanie przez nas stosunkowo znaczących profitów płatniczych. Obok pracy na statecznym etacie jest to przeważnie wybierana przez nas forma zdobywania środków do życia.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla pasjonatów technologi oraz przedsiębiorstw.

Organizacja różnego typu imprez czy spotkań biznesowych jest w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Korporacje ale i mniejsze firmy organizują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Często mają na to duży budżet, ale brakuje im czasu lub pracowników, którym mogliby powierzyć organizację. W takiej sytuacji zwracają się do agencji wyspecjalizowanych w takich działaniach.
rozmowa kwalifikacyjna

W jaki sposób obecnie z sukcesami poszukiwać zatrudnienia?

Szukanie zatrudnienia to czasochłonny proces. Konieczne jest bowiem odnalezienie interesującego nas anonsu, stworzenie dokumentów aplikacyjnych oraz wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, który w wielu przedsiębiorstwach może trwać nawet kilka miesięcy. Im wyższe stanowisko, tym pokaźniejsza liczba stopni rekrutacji jak i dłuższy czas czekania na moment zawarcia umowy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.