Przedsiębiorca
pieniądze
Oprawcowane przez: Lee Haywood
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zakładanie własnej firmy jako niekłopotliwy proces

praca na etacie jest dla każdego pozycją pewną. Pracownik nie ponosi ryzyka powiązanego z pozyskaniem zamówień, czy utratą majątku. To także możność wykorzystania płatnego urlopu.
pismo
Oprawcowane przez: Julie Jordan Scott
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób zarejestrować znak towarowy?

Symbol towarowy to określenie jak też logo towaru. Jego rejestracja chroni przedsiębiorstwo przed nieuczciwą konkurencją.


W jaki sposób zarejestrować znak towarowy?

Jeśli firma oceni, że wystarczy jej ochrona znaku towarowego na terenie naszego kraju, musi zapisać go w Urzędzie Patentowym.
gazeta
Podpatrzone na: pixabay.com

Jak promować niedużą firmę w internecie?

Wedle przedstawicieli polskich niewielkich przedsiębiorstw, największą trudnością w promowaniu biznesu w sieci jest brak środków. Tymczasem dostateczne efekty możemy osiągnąć niewielkim albo zerowym nakładem pieniężnym.


Jak promować niedużą firmę w internecie?

Podstawowym błędem, który popełniają właściciele małych przedsiębiorstw jest założenie, że ich biznes nie wymaga reklamy w necie.
biznes
Oprawcowane przez: dhub limited
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Skąd wziąć finanse na rozrost oraz inwestycje przedsiębiorstwa?

Żeby firma energicznie się rozwijała i dawała zyski, należy na początku w nią zainwestować. Niemniej inwestycje w rozwój firmy często są niesłychanie kosztowne i przedsiębiorcy często posiadają kłopot z uzyskaniem potrzebnych pieniędzy. Pożądane byłoby dokładnie zastanowić się nad tym, z jakich źródeł wolno pozyskać pieniądze na rozwój firmy i w jaki sposób się o nie postarać.
Księgowość, rachunkowość
Oprawcowane przez: sanchezcl
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Usługi księgowe – czemu charakteryzują się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem i w jaki sposób zorganizować księgowość w swojej firmie?

Obowiązujące w Polsce przepisy księgowe są najczęściej wyjątkowo skomplikowane. tym samym normalny Kowalski nie zawsze jest w stanie je poprawienie zrozumieć. W związku z tym, w zasadzie każda firma korzysta współcześnie z usług doświadczonego księgowego, który prowadzi rozliczenia podatkowe, księgi przychodów oraz rozchodów bądź wykonuje sprawozdania finansowe, przydatne do oceny sytuacji ekonomicznej firmy.
bannery reklamowe
Oprawcowane przez: Laurie Sullivan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Baner to efektywna forma reklamy dla waszej firmy

Na pewno każdy przedsiębiorca wie doskonale, że odpowiednia reklama jest dźwignią handlu. Obecnie na rynku obecnych jest tak sporo rożnego rodzaju banerów reklamowych i innych nośników reklamy, że wybór tego, który będzie najfajniejszy wcale nie jest takie przyjemne. Każdy z nośników reklamy ma swoje plusy, które można wykorzystać w właściwy sposób. To, na jaki rodzaj reklamowy warto się zdecydować w danej sytuacji, zależy między innymi od tego, gdzie chcemy umieścić baner. Kiedy reklama ma znaleźć się w miejscu, gdzie przechodzi wielu pieszych, zazwyczaj poleca się baner pajączek. Jest to odpowiednia powierzchnia reklamowa oparta na stabilnym stelażu.
księgowość
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Usługi księgowe to główny aspekt zarządzania firmą.

Praktycznie każda firma musi chcieć osoby, zatrudniającej się księgowością. Żadne przedsiębiorstwo bowiem nie może działać bez bieżących rozliczeń, składania rachunków w właściwych urzędach oraz kolejnych niezmiernie ważnych biurowych kwestii. Bardzo dobre biuro księgowe może zorganizować za przedsiębiorcę praktycznie wszystko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.