Masz swoją firmę? Chcesz nabyć samochód? Dowiedz się, co powinieneś wiedzieć o leasingu samochodów.

Jeśli masz swoją firmę i planujesz kupić auto obligatoryjnie przeczytaj poniższy tekst.
Leasing – co to takiego?
Leasing to forma dzierżawy. Jeżeli zdecydujesz się na leasing, samochód nie będzie Twą własnością. Będziesz jedynie jego użytkownikiem.

Continue reading

Jeżeli nie mamy ochoty martwić się nieprzewidywalną przyszłością, powinniśmy kupić ubezpieczenie odpowiadające naszym zapotrzebowaniom

Dobranie ubezpieczenia nie jest łatwą sprawą. Zwykle, gdy chcemy zakupić ubezpieczenie komunikacyjne albo na życie, zadajemy sobie bardzo dużo pytań. Jakiego ubezpieczyciela wskazać? Czy kupić najtańszy pakiet czy może postawić na premium? Decyzja nie jest prosta, a może od niej wiele zależeć.

Continue reading

W naszym kraju istnieje spora liczba przedsiębiorstw, jednak ich kierownicy potrzebują pomocy w sprawach podatkowych

Cała masa spółek w Polsce działa jak należy tylko dlatego, że korzystają z usług księgowych lub doradców podatkowych. Wynika to z tego, że w znacznej mierze właściciele przedsiębiorstw nie mają zielonego pojęcia o podatkach.
Jeśli ktoś posiada przedsiębiorstwo i trudni się szyciem lalek dla dzieci albo prowadzi bistro, to ciężko wymagać od niego, by jeszcze orientował się we wszystkich VAT-ach czy podatkach.

Continue reading

Co odróżnia kredyt Na Start od produktów kredytowych oferowanych przez konkurencyjne banki?

Jeśli jesteś nowym właścicielem firmy oraz szukasz funduszy, aby urzeczywistnić swe pomysły, to zapewne spotykasz się cały czas z kolejnymi problemami. Instytucje finansowe nie zamierzają udzielać kredytów tego typu nowym przedsiębiorcom jak Ty.

Continue reading

Czy zainteresuje nas na pit rozliczenie online?

Trzeba robić wszystko, by ułatwiać sobie funkcjonowanie, też w kontaktach z urzędami. Przez to właśnie tak istotne jest to, aby stosować odpowiednie programy oraz rozwiązania, które pomniejszą do minimum potrzebę pobytu w gmachu urzędu.
Czy wiemy jak funkcjonuje pit rozliczenie online?
Powinno się wiedzieć, że w przypadku pita wszystko mamy szansę zrobić na odległość i nie musimy się nawet osobiście zjawiać w urzędzie.

Continue reading

Kilka najważniejszych informacji na temat metod NLP, w jaki sposób wpływają one na rozwijanie osobistego potencjału.

Gdy się widzi kogoś, kto zaczął odnosić jakieś sukcesy od razu rodzi się pytanie, w jaki sposób tego dokonał. Czy odbyło się to jedynie w wyniku bardzo szczęśliwego splotu okoliczności, czy jednak za takim sukcesem stała duża wiedza, ogromna ilość pracy czy ponadprzeciętne umiejętności. Takie pytanie zadała sobie w latach siedemdziesiątych grupa znanych naukowców, i rozpoczęła badania nad regułami, którymi posługiwali się ludzie dochodzący do wybitnych sukcesów.

Continue reading